| cocodrilo12345 a întrebat:

Bună, sâmbătă seara la 6 am întreținut relații intime cu partenerul meu neprotejat acesta nu și-a dat drumul deloc în mine, iar a doua zi Dumincă mi-a venit ciclu pe la ora 9 iar pe la 12 am făcută din nou cu prietenul meu neprotejat iar acesta nu și-a dat drumul iar luni la ora 14:50 am luat pilula de a doua zi, sunt șanse să fiu gravidă?

6 răspunsuri:
| tunoi88 a răspuns:

Sanse 0!

| cocodrilo12345 explică (pentru tunoi88):

Am luat de dimineața o pastila no spa deoarece ma durea burta pentru ca sunt pe ciclu asa cum am spus, afecteaza cu ceva pastile de a doua zi?

| tunoi88 a răspuns (pentru cocodrilo12345):

Deblocheaza chatul si iti spun mai multe acolo.
Stari, selectezi ca accepti mesaje de la toti utilizatorii.

| cocodrilo12345 explică (pentru tunoi88):

Imediat

| cocodrilo12345 explică (pentru tunoi88):

Este deblocat

| tunoi88 a răspuns (pentru cocodrilo12345):

Ti am scris