| ChocolateDroid a întrebat:

:*

Sambata seara voi iesi la prima mea intalnire cu baiatul pe care il plac.
Sunt foarte emotionata. Daca va incerca sa ma sarute, sa il las de la prima intalnire? Cum as putea fi cat mai relaxata?

Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| CarmenR a răspuns:

De emotii nu poti scapa, trebuie doar sa le gestionezi foarte bine. Eu sunt de parere ca baiatul trebuie ars asa un pic pe jar la foc mititel, deci nu il lasa sa te sarute din prima. Ca sa fie mai incitant ai putea sa ii dai la final un pupic aproape de coltul buzelor lui si astfel il vei lasa cu gandul la sarutul tau si la buzele tale. Fa-l sa te doreasca si sa lupte ca sa obtina ceva de la tine, chiar daca tu il placi si i-ai sari in brate din prima, te inteleg crede-ma. Insa nu ii vei mai parea interesanta daca faci asa, se va plictisi repede. Barbatii sunt niste vanatori, chiar si la maturitate. Nu fi o prada usoara pentru ca nu vei starni interes. Cu cat obtin mai greu ceva, cu atat apreciaza mai mult, si asta e valabil si pentru masini:D. Daca e sambata seara, uite aici sugestii de rochii potrivite http://www.karena.ro/......u_banchet. Multa bafta!

3 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Poarta-te normal, fii cat mai relaxata. Daca incearca sa te sarute, spune-i ca te-a luat prea repede. Tu decizi singura cand vrei sa fii sarutata.

| fabiola a răspuns:

Emotiile sunt emotii, nu exista metode de stapanire si nici nu cauta sabloane! E bine sa faci ce simti in limita bunului simt si a varstei tale!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Da sigur poti sal lasi si la prima intalnire trebuie sa fii tu
oricine are emotii asa ca fii puternika si treci peste asta
o sa fie bine!
succes la intalnire!