| Alexandra_7649 a întrebat:

De ce unii baieti vor ca la prima intalnire sa isi sarute iubita? Asa mi s-a intamplat si mie. Eu si iubitul meu ne cunoastem de un an si ceva, dar suntem impreuna doar de 4 luni. Alaltaieri am avut prima intalnire a noastra. Am iesit in parc. Si in timp ce stateam amandoi pe banca, el s-a apropiat de mine si a vrut sa ma sarute, dar eu l-a, refuzat? Am procedat bine? Va rog cat mai multe raspunsuri!

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ce-o mai fi injurat saracul in gandul lui...

| vlaaddd a răspuns:

Daca si dupa sarut trebuie sa astepti intr-o relatie e clar.

| Marcelino a răspuns:

Bullshits! Treburile merg mai rapid in ziua de azi, bunica!
Multe se *** la prima intalnire(si nu sunt neaparat curve) asa ca un sarut nu era deloc deplasat.

| a_7338 a răspuns:

Dupa intrebare nu ai mai mult de 10 ani big grin oh go on (4luni)

| Dragooos223 a răspuns:

Lorena nu ai procedat bine deloooc,,, te intreb eu ceva acum il iubesti? daca da si vrei sa mai fie iubitul tau arata-i ca il iubesti, cand tu nu il lasi sa faca nimic clar ii dai impresia ca tu nu il placi si atunci el iti v-a da papucii,,,, sper ca te-am ajutat sa fi mai dragastoasa in continuare

| Ramo_9946 a răspuns:

Nu ai procedat bine deloc...era doar un sarut, nu te manca daca iti dadea un sarut.E normal ca sunteti impr d 4 luni si la prima intalnire vrea sa te saruta daca nu v-ati intalnit pana in acel moment.Trebuie sa ii areti ca il iubesti, sa ii areti mult mai multa afectiune altfel iti va da papuciihappyNu vroia sa faca sex ca tine doar un saru, nu e sfarsitul lumii.Ai grija ce faci mai departe nu kmva sa ramai fara elhappyBAFTAhappy

| Ionela256 a răspuns:

Da...este foarte bine, nu trebuie sa-i bagi in cap ca tu il saruti acum on and on.crede-ma.tocmai la a 5 intalnire sa-l lasi sa te sarute...:*funda?

| kitty_3770 a răspuns:

Ai facut binewinkingwinking;