| Pyskiss a întrebat:

So! Daca ea acum cateva luni s-a despartit de mine deoarece "nu ne potriveam"fiindca ne certamoh go on
Si mi-a zis sa ramanem amici orice s-ar intampla..."Iam promis"
Am aflat de la prietenele ei, ca ea mereu nu e decisa.thinking chiar daca tine la mine nu stie ce sa facastraight face
Ieri dimineata am iesit la plimbare cu ea si o verisoara de`a ei, apoi ne-am intalnit cu mai multi/multe...si cand sa plec acasa m-a sarutat pe obraz.
Era ciudat fiindca eram sigur ca nu ma`i vrea o relatie cu mine...
Infine,asta a fost cum a fost. e normal sa te mai sarute pe obraz la despartire fosta nu?raised eyebrows toti stiu asta.
Dar partea interesanta a fost spre seara,cand eram la biserica dupa program a inceput o furtuna,ma invitat la ea acasa pana vine autobuzulstraight face
Acolo vroia sa stea cat mai aproape de mine,si ma consola,ba chiar ma strans in brate. iar la despartire m-a sarutat pe gura,eram surprins. dar nu stiu ce sa zicstraight face
Ce credeti ca vreastraight face
Adica e complicat nu a mai facut asta pana acum, adica ea ii timida de felul ei nu face ea primul pas, doar foarte rarstraight face

3 răspunsuri:
| Allergikaa a răspuns:

Pai intreab-otongue e cel mai sigur mod de a afla ce vrea de la tinebig grin. si daca iti sune ca nu stie sau ca nka nu vrea nimic cel mai bine ar fi sa te distantezi de ea pentru un timp, sa-si dea seama ca ii lipsesti. Mult noroc:X

| Pyskiss explică (pentru Allergikaa):

Exact asta am facut acum 2 luni, si cred ca i s-a facut dor de mine, dar vreau s-o intreb da intr-un mod cat mai romantic:X

| Allergikaa a răspuns (pentru Pyskiss):

Pai invit-o la o plimbare ma pe seara si oprestete asa brusc uitate in ochii ei si intreaabo, mai romantic de atat nu existatongue, cel putin nu la varsta noastrabig grin. Succes:X!