| Emilia1015 a întrebat:

Saptamana viitoare fac un an de relatie cu iubitul meu. Pregatisem totul pentru o noapte romantica (pentru el urma sa fie surpriza), insa am fost invitati la ziua unui prieten in seara aceea, care locuieste in alt judet si urmeaza sa ramanem in acea noapte la el. Ce as putea face? Se exclude varianta de a nu mai merge la ziua acelui baiat pentru ca e cel mai bun prieten al lui.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea aplica propunerea userului Holiday. Este si corecta si ...constructiva. big grin

| Holiday a răspuns:

Muta romantica cu o zi(noapte) mai devreme.

Răspuns utilizator avertizat