| thegrimreaper778 a întrebat:

Bună săptămâna viitoare o sa imi încep viata sexuala, o sa scap de preput?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Preputul reprezinta ''scutul'' de aparare a glandului(capului) penian si din acest motiv ramane prezent intreaga viata. Bineintelesc cu exceptia celor care au penisul circumcis. Sanatate!

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mult succes

| Willis a răspuns:

Salut.
Nu, nu scapi.
Îl vei avea mereu.
Prepuțul trebuie să fie elastic pentru a permite decalotarea completă.
Asta înseamnă că și ața prepuțului de sub cap, se va întinde, să fie și ea elastică, pentru a permite decalotarea, să iasă capul total.
Pentru asta, este bine să faci cât mai des exerciții de decalotare completă, în ambele faze, și moale și sculată.
Și în cadă cu apă caldă, și când te speli cu săpun...