| luzy_5632 a întrebat:

Saptamina trecuta m-am despartit de prieten.Si saptamana asta nu stiu ce am, al vizes, intr-o noapte am visat ca m-a chemat si am vb cu el si spune sa ne impacam ca el nu poate trai fara mine.Nu stiu ce sa fac. ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Depinde din ce motiv v-ati desp vb cu el si vedeti voi ce faceti

| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai depinde motivul despartirii. daca chiar il iubesti si te iubeste. impacatzi`va... daca nnuh. incercah sa-l uitzi. va fi greu puppy dog eyes
dar nha straight face

| maria ;x a răspuns:

Daca il visezi asa...mai mult timp, inseamna ca se gandeste la tine.Deci cred ca ar trebui sa va impacati...:-x bafta!

| ßloήd¡¡ a răspuns:

Pai tu mai tii la el?

daca da ar trebui sa va impacatiwinking

baftaa:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il mai iubesti zii sa va impacati daca nu, nu are rost.

| nestea a răspuns:

Buna!

Daca tu chiar tii la acel baiat, impacati-va.
Iar daca tu crezi ca nu te merita, sunt multi baieti in lume.
Fa ce iti spune inima, Viata e prea scurta ca sa fie trista!

Pa, Pa