| cristina_7845 a întrebat:

Eram cu un baiat de varsta mea si apoi dupa o saptamana cea plecat in anglia nu ne-am sunat deloc, acum cand a venit ne-am despartit ca el a venit cu una din anglia, acum spune ca vrea sa ne impacam... dar eu nu mai stiu ce sa cred se foloseste de mine sa ce face?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ti-a dat vreo explicatie? Ti-a spus cine era tipa? Daca nu... cred ca ar fi bine sa ii ceri inainte de a-l ierta. Intr-adevar, cum a spus anka1995, toti merita o a doua sansa, dar si tu meriti de niste explicatii. happy

| jasmine73 a răspuns:

Este oscilant in relatii si nu e bine, cred ca este si egoist gandindu-se doar la binele lui, daca nu ti-a dat explicatii pentru faptele lui pana acum nici nu le mai astepta, este clar ca nu te merita, ai grija de tine, asculta-ma

| cornel a răspuns:

A venit cu una de acolo?straight face. cam naspa.mai asteapta sa vezi ce face cu aia.nu stiu ce sa zic. daca ti-a facut asta eu cred ca nu mai are rost sa il mai bagi in seama.,

| Faranume_5358 a răspuns:

Mai sunt alte milioane de baieti in lumea asta.Eu daca as fi in locul tau nu l-as ierta, nu este vorba de orgoliu ci de faptul ca nu-mi place infidelitatea. Daca a facut-o odata o va face si a2a oara si a3a si asa mai departe. Iarta-l si vei vedea ca am dreptate, nu-l ierta si eviti sa suferi din nou din cauza lui!

| AnKa1995 a răspuns:

Fiecare merita inca o sansa, dar daca el inca mai e cu fata aia ar trebui sa o lasi balta pentru o vreme
daca nu mai e cu aia mai dai inca o sansa si daca face la fel, zic sa uiti de el.

Bafta :*