| pynnk a întrebat:

In decembrie m-am despartit de un baiat cu care am fost 2 luni l-am iubit f mult el si acum ma iubeste enorm.am incercat sa ne impacam dar na mers vbm mereu pe mess si la tel imi spune mereu ca ma iubeste si ca nu ma poate uita si eu il iubesc foarte mult as vrea sa ne impacam sa fie totul bine dar nu stiu de ce dar nu potcrying am o retinere ce sa fac?crying va rog sa ma ajutaticrying(

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu pot intelege de ce stai sa te chinui.
Impacati-va si vezi cum merge,nu sta la indoiala,nu oscila intre da si nu.
Hotaraste-te,lasa frica deoparte,il cunosti, il iubesti, greselile din trecut nu le veti mai repeta.
Dragostea voastra isi cere a doua sansa.
De ce sa i-o refuzi?

| Roberta a răspuns:

Buna, in primul rand fi optimista. Daca amandoi va iubiti e un lucru foarte bun. Daca tu iti doresti sa fi cu el incearca din nou. Vedeti cum merg lucrurile intre timp, chiar daca nu ve-ti reusi sa ajungeti la un final, gandeste-te ca asa veti sti ce aveti de facut pe viitor. Sper sa reusesti. Bafta

| adi227 a răspuns:

Nu cred ca egzista raspuns mai simplu spune-i ce simti norocgood luckpa

| DarkMirror a răspuns:

Bine, o sa-ti explic asta cat mai simplu posibil, in 5 pasi:

1.Deschide mess-ul
2. Logheaza-te
3.Intra in vorba cu el
4.Vb cu el despre diferite chestii, neimportante
5. "Uite, mie chiar imi place de tine, vrei sa fim impreuna?"

| gεόrgιιαηα a răspuns:

Stiu si eu am fost in situatia asta! E dificil. Uite fa asa cum iti zic si o sa meargawinking
Intra pe mess vorbeste cu el. asa"uite, daca tu ma iubesti, eu te iubesc, hai sa incercam sa ne intelegem sa aveam o relatie serioasa, sa evitam certurile " Incearca si tu sa-l atragi cu cuvinte mai senzuale ceva de gen. daca vrei sa te ajut mai mult lasa`mi id. si vorbim pe mess. si cand tu vorbesti cu el imi zici ce vb si eu o sa-ti zic ce sa-i zici. :X