| MarianAlinIonut a întrebat:

Buna,scriu de pe contul prietenului meu,am o problema.de ceva timp in vagin se simte cu degetul ca o bila sau ca o inimioara de pui,nici nu stiu,este tare,am tot cautat pe net ce poate fi,dar nu am gasit,ma intreb ce ar putea fi,cand sunt la menstruatie am niste dureri insuportabile,mentin relatii sexuale,ar putea fi o sarcina in afara uterului,sau ceva infectie,ciuperca sau chist? as vrea sa stiu, si sa imi dati un sfat si daca sa imi fac un consult ginecologic.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi o infectie, un abces, o tumora. Da, trebuie sa-ti faci un examen ginecologic in cel mai scurt timp.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai intelept raspuns este unul singur si anume, sa mergi neaparat sa ti se faca o consultatie de specialitate la un cabinet ginecologic.

| neutrino a răspuns:

Este o inima de cocosel, uitata acolo. Mergi la medic.

| MarianAlinIonut explică (pentru neutrino):

Daca raspunzi pentru ca nu ai ce face, multumesc, nu am nevoie de raspunsul tau!

| Emilian65 a răspuns:

Singura persoana care-ti poate spune ce este acolo, este medicul ginecolog. Deci mergi de urgenta si fa un consult ginecologic.