| Gabrielnastase a întrebat:

se poate ca o o femeie de exemplu daca aveam pe deget lichid-preejaculator si pe urma l-am bagat la ea in vagin se poate sa ramana insarcinata? Fara sa existe contact sau penetrare nici macar ejaculare. Vreau sa stiu daca eu aveam pe deget lichid pre-ejaculator poate sa ramana insarcinata? Vreau si eu un raspuns concret si daca ati mai auzit ca a ramas o femeie insarcinata cu degetul, si cum arata copilul.Astept mesajele voastre

18 răspunsuri:
| RTA90 a răspuns:

Depinde si daca era in perioada fertila. Oricum cum a spus si zuzulik_3181 nu se concepe asa usor un copil.Dar pe viitor aveti grija si nu va mai jucati asa aiurea, ca nu murea daca nu o penetrai cu degetul, nu? Sau macar te spalai si tu pe maini.macar atat!

| Gabrielnastase explică (pentru RTA90):

Nu aveam mult probabil pana sa ajung din nou la vagin...s-a mai sters.Crede-ti ca e posibil asa ceva?happyastept un raspuns sigur.

| Zozoleparfumath a răspuns:

Un copil nu se face cu degetul,este destul de complicatstraight face.cu lichidul preejaculator exista cazuri cand poti ramane insarcinata,insa cand are loc penetrarea,stai linistita,asa am patit si eu acum cateva luni,insa a avut loc penetrarea si mi-am facut griji degeaba,bnnu se face asa usor un copil, deoarece nu toti spermatozoizi rezista, este destul unul, asa ca nu te ingrijora ca nu ai cum sa ramai insarcinata(cu degetul)

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Zozoleparfumath):

Ăhm...e tip, îl cheamă Gabriel.

| Gabrielnastase explică (pentru Zozoleparfumath):

Sunt foarte speriat zuzulik ...nu stiu ce sa mai fac.e prima oara cand mi se intampla o chestie de genulcrying

| Zozoleparfumath a răspuns (pentru Gabrielnastase):

Prietena ta ce spune? eu zic sa stai linistit ca nu are cum sa fie insarcinata, acum cat timp i s-a terminat menstruatia?happy

| Gabrielnastase explică (pentru Zozoleparfumath):

Pai pe 22 trebuie sa ii vina.ea nu are nimic doar eu sunt speriat.multa lume mi-a spus ca nu are cum...

| Gabrielnastase explică (pentru Zozoleparfumath):

Pe data de 25 i s-a terminat

| Zozoleparfumath a răspuns (pentru Gabrielnastase):

Daca menstruatia i-a venit dupa ceea ce ati patit nu are cum sa fie insarcinata, nu te agita ca nu are cum happy

| Gabrielnastase explică (pentru Zozoleparfumath):

Iti multumesc deci nu are cum sa ramana...e absurd cum sa ramana daca nu a fost penetrata.

| Gabrielnastase explică (pentru Zozoleparfumath):

Crezi ca o sa ii vina asa dupa parerea ta?

| Zozoleparfumath a răspuns (pentru Gabrielnastase):

Pai raspunde-mi la intrebarebig grin menstruatia i-a venit inainte ca tu sa ii bagi degetele in vagin.adica dupa ce i s-a terminat mesnstruatia ai facut asta? sau i-ai bagat degetele in vagin si dupa i-a venit menstr?

| Gabrielnastase explică (pentru Zozoleparfumath):

Pai i-a venit menstruatia pe 21 luna trecuta acum trebuie sa ii vina lunea care vine...crezi ca poate sa ramana? da i-a venit luna trecuta

| Zozoleparfumath a răspuns (pentru Gabrielnastase):

NU,Daca i-a venit menstr dupa ce ai bagat tu degetele nu are cumbig grin stai linis

| Gabrielnastase explică (pentru Zozoleparfumath):

Buna,i-a venit menstruatia cu 3 zile inaine si eu sunt obsedat de aceea chestie si ma gandesc cum ca o sa vina la mine la usa cu maicasa sa imi zica ca e insarcinata, dar ea nu are nicio problema este linistita...La doua zile dupa ce i s-a terminat menstruatia si-a facut un tet de sarcina.In 3 saptamani nu a avut deloc simptome sau altceva legat cum ca ar fi insarcinata.Deci mai am de ce sa imi fac griji?

| Zozoleparfumath a răspuns (pentru Gabrielnastase):

Nu nu ai de ce sa iti faci griji stai linistit ca nu este insarcinata si nu te mai gandi la prostiiiii din astea ca nu are rosthappy, aabig grin cand mai face un test de sarcina dupa menstruatie sa il faca la cel putin 5 zile dupa ce i s-a terminat,uite ia maine un test de sarcina si pune-o sa-l faca la prima urina dimineata,e cel mai sigur, eu sunt sigura ca nu are cum sa fie insarcinatabig grin, dar pune-o sa-l faca pentru siguranta ta/voastra...baftabig grin astept un raspuns sa-mi spui cum este:*

| Gabrielnastase explică (pentru Zozoleparfumath):

Zuzulik pai numai vrea sa faca ca ea,deoarece ea este foarte sigura ca nu are cum sa ramana si nu a ramas, plus de asta m-am despartit deoarece numai mergea relatia, plus de asta ma gandesc aiurea ca oricum nu are cum sa ramana insarcinata cu degetu...i-a venit si ciclul testul de sarcina la facut in 3 saptamani nu a avut ceva stari cum ca e insarcinata...ciclul i-a venit cu 3 zile inainte de data normala asa ca nu are rost sa imi mai bat capul mi l-am batut mult timp si am stat numai stresat.Trimite-mi un mesaj cu id-ul tau pe privat.Din moment ce i-a venit ciclul si a fost normal si nu i-a intarziat numai am de ce sa fac griji, nu a fost nici penetrare

| Razvannnnnmmmuu a răspuns (pentru Gabrielnastase):

Stai linistit nu are cum asa eram si eu speriata dar am crezut in Dumnezeu si nu are cum sa ramana asa