| Mariuss29 a întrebat:

Am inteles ca exista niste pastile pentru femei care fac in asa fel încât femeia să-si doreasca mai mult ca niciodată sa faca sex.
Pe scurt, sa mărească pofta sexuală la femei.
Imi puteti spune ce pastile sunt alea?

12 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Sunt multe care se comercializeaza, le gasesti online..problema e ca nu prea functioneaza din simplul motiv ca dorinta de sex e o chestie mai complexa. Daca te gandesti la viagra in cazul nostru, aia nu te face sa vrei sa faci sex doar te alegi cu o erectie.

Exista variante care functioneaza dar pentru alea ai nevoie de un dealer si nici nu o sa ti le zic ca iti dau idei.

Daca vrei un raspuns mai simplu.e alcoolul. In cazul femeilor efectul de dezinhibare e mai mare deci sunt mult mai sensibile la intoxicatia alcoolica. Incearca totusi sa nu o imbeti si sa o violezi ca si aia e ilegal.

| corbulalbrosu a răspuns:

In farmaciile din tara noastra NU se comercializeaz asa ceva. Insa afla ca cele mai provocatoare ''afrodiziace naturale'' care maresc foarte mult dorinta sexuala a fetelor sunt mangaieriile si sarutarile tandre oferite intr-un mediu cat mai romantic. Efectul este garantat daca baiar=tul este... priceput. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt echivalentul unor droguri, afrodiziace puternice, ilegale, periculoase, pe piața neagră.

| Mosotti a răspuns:

Chiar daca nu e politicos, nu pot sa-ti raspund la intrebare desi stiu raspunsul, nu e normal sa te incurajez sa dai fata peste cap.
Daca are libido prea jos in mod normal, asa e ea si cauta alta cu libido mai sus, asta este, sau da-o mie ca eu nu tin neaparat sa faca mult sex, glumesc.

Daca are libido prea jos din cauza unor probleme psihologice sau fizice, du-te la un medic cu ea, discutati si el va zice ce este de facut.
Stai de vb cu ea si afla daca a avut vreo trauma in trecut, vreo dezamagire in relatii care i-a inhibat psihic libido-ul.
Sau e libido normal dar tu vrei mai mult?

| alina2k18 a răspuns:

Substantele alea interzise nu ii cresc excitatia sexuala laughing actioneaza la alt mod.
Mai bine ai grija de tine si te faci dorit de femeiwinking

| TheGentleman a răspuns:

Mă mir că Viagra nu e ilegală laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheGentleman):

De ce ar fi considerat ca fiind ''ilegala'' un medicament care este benefic organismului?
Substanta chimica ''Citratul de sildenafil'' a fost sintetizat pentru prima oară în anul 1998 de cercetători de la uzina de medicamente a firmei Pfizer din Sandwich, Kent, Marea Britanie, care a început să producă medicamentul sub denumirea de Viagra.
Inițial testele au avut în vedere o viitoare utilizare a substanței ca tratament pentru boli cardiovasculare - hipertensiune arterială și angină pectorală.
Pe baza cercetărilor efectuate, s-a descoperit că și alte organe și țesuturi ale organismului uman reacționează la sildenafil. În afară de acțiunea sa de potențare a masculinității (observata ulterior!), noile indicații și recomandări ale medicamentului privind folosirea pentru alte diverse probleme de sănătate includ:
-- Hipertensiunea arterială pulmonară, boala în care sildenafilul acționează relaxând pereții vaselor pulmonare. Compania Pfizer a pus pe piață un alt produs ce conține aceeași substanță, (Revatio) sub formă de pastile rotunde, albe.
-- Răul de altitudine, care apare la alpiniști în cazul expunerii la aerul rarefiat de la înălțimi mari, deoarece poate combate edemul pulmonar de altitudine.
-- Pe baza unor studii de data mai recenta, cercetătorii susțin că sildenafilul ajută direct inima, contribuind la refacerea structurii normale a miocardului, în cazul pacienților suferinzi de obezitate, diabet tip II și hipertrofie cardiacă.
-- De asemenea, sildenafilul ar putea fi utilizat chiar pentru tratamentul melanomului malign, cea mai agresivă formă de cancer al pielii.
In concluzie medicamentul Viagra produce doar efecte benefice. big grin
Din toate punctele de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FBI has joined the chat.

| Alexandrionelu a răspuns:

Pentru majoritatea femeilor de astăzi cele mai eficiente afrodiseace sunt banii...

Răspuns utilizator avertizat
| OctavianSps a răspuns:

Sper ca esti constient ca daca pui cuiva in pahar sau in mancare substante interzise doar pentru ati servi spre propriul interes, este o fapta de natura penala foarte grava, iar repercursiunile fetei din perioada urmatoare, indiferent ca ai fost implicat sau nu vor cadea pe umerii tai. Gandeste-te de doua ori, si ar fi bine sa o faci cu creierul nu cu hormonii.

| MR99 a răspuns:

Cu siguranta sunte niste pastile interzise si nu ar trebui sa le foloseasca cineva. Ar trebui sa ganditi si voi un pic inainte sa folositi asa ceva.
In plus, sper ca nu ai de gand sa-ti droghezi pe ascuns partenera, nu este etic si nici legal.