| Anonim2002222 a întrebat:

Salut am o intrebare.
Eu si cu iubita mea "ne-am jucat " dar nu in adevăratul sens al cuvântului Adica nu am facut sex sau sa ne dezvirginăm am practicat petting si sunt curios daca se poate sa ramana gravida din cauza asta noi eram îmbrăcați complet si nu am ejaculat deloc (doar lichid preejeculator) cand m-am uitat sa vad daca "m-am udat" nu mai stiu exact daca am pus mana pe acel lichid care era pe chiloți (nu am dat chiloții jos ca sa vad) iar dupa am frecat-o in Zona vaginului aceasta întâmplare a avut loc pe data de 5 Decembrie iar ultima ei menstruație a inceput pe data de 21 Noiembrie si tin sa precizez ca menstruația ei nu este deloc regulata Adica are luni in care vine la distanta de 40 35 35 29 28 de zile astazi este la cea de-a 35 zi iar acum o saptamana au inceput durerile normale de venirea ciclului
Durerea ovarelor (durere normala care e mereu inainte din zisele ei)
Acnee creșterea accelerata a parului in zonele intime
Care sunt șansele sa ramana însărcinată?
Si acele simptome de menstruație nu erau in fiecare zi.
Sunt sanse?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Atat timp cat ati practicat petting imbracati, iar tu nici nu ai ejaculat, nu sunt sanse ca ea sa ramana insarcinata. Este adevarat ca acel lichid poate contine spermatozoizi, insa sansele ca ea sa fie impregnata asa de pe degetele tale, daca ai penetrat-o cu ele, sunt aproape nule. Prin urmare, nu ai de ce sa-ti faci griji.

| Anonim2002222 explică (pentru StefanChriss):

Nu am ejaculat

| Anonim2002222 explică (pentru StefanChriss):

Dar i-am si introdus degetul in vagin

| Anonim2002222 explică (pentru Anonim2002222):

Dar doar la
Suprafata

4 răspunsuri:
| Anonim2002222 explică:

A si in perioada asta nu ai existat pete de sange "spoting" grețuri de dimineata stati de voma dureri de spate