| andreirobert15 a întrebat:

Sall TPU
acum 1 saptamana am cunoscut o fata printr-o prietena, faza e ca am vorbit cu ea doar pe facebook si nu ne-am vazut niciodata pana acum, ne facem complimente des.
As vrea sa ii spun sa iesim, da faza e ca eu sunt un pic cam mult timid si imi e teama pentru ca nu stiu cum sa ma comport cand ne vedem.
acum, prima faza ar fi sa fiu eu insumi cu ea, dar nu pot fi eu insumi cand sunt in compania de o persoana care imi place si nu am mai vazut-o niciodata.
alte metode care ar fi?
funda!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Fa-ti curaj sa vorbesti cu ea, trimite-i un mesaj pe Facebook in care spune-i ca o placi, nu ti se poate intampla nimic, daca nu o faci, vei sta toata viata cu gandul ca ''de ce nu am avut curaj sa ii spun ca o plac, acum as fi fost eu in locul lui X'', decat sa regreti toata viataa, spune-i, direct ca o placi, inainte sa ti-o ia altul inainte. Bafta! happy