| Gigi226 a întrebat:

Am o intrebare la care nu pot gasi un raspuns. Cam totodata pe luna sau la doua luni visez o tipa cu care am vorbit in trecut, mi-a placut de ea dar nu s-a intamplat nimic intre noi doi. In vis noi doi suntem impreuna, fericiti, ne sarutam etc. Mi-a trecut sentimentul de atractie fata de ea dar cand ma trezesc din vis simt ca o plac din nou. Ce poate sa insemne treaba asta? Dupa vreo 2 zile dispare sentimentul.Nu am mai vazut-o pe tipa asta de vreo 2 ani. E vreun semn?

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Inseamna ca poate in trecui i-o fi placut de tine.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Da este un semn foarte clar ca trebuie sa vorbesti cu ea si sa ii marturiseste adevaratele sentimentele pe care le nutresti fata de ea. O sa fie greu deoarece nu v-ati vorbit de o perioada destul de buna de timp, dar merita. Cine stie poate si ea simte la fel.

Răspuns utilizator avertizat
| Fcd_Gheorghe_1998 a răspuns:

Ăsta înseamnă ca s-@ gândit la tine înainte sa adoarmă deci te place,