| IamJoKeR a întrebat:

Buna seara! Am o mare mare problema.
Acum ceva timp am cunoscut pe cineva cu care am vorbit ceva timp dupa care a urmat o pauza si de o saptamana ne-am regasit unul pe celalalt si am inceput sa vorbim din nou. Imi este o persoana foarte draga si nu as vrea sa o pierd, tin prea mult la ea si ea stie asta. Azi am avut mici probleme la munca, despre care nu am apucat sa-i spun. Am vorbit azi si acum am facut o gluma nesarata pe fondul oboselii si a problemelor ce le-am avut si am dat-o in bara si s-a suparat pe mine. Ideea este ca am gresit enorm de mult, vreau sa o impac dar, nu-mi mai vorbeste, sunt un idiot. M-am bucurat enorm ca am reintalnit-o si acum ma simt ca ultimul handicapat ca am facut o mare prostie, o gluma proasta care nu-si avea rostul si nu-mi sta sta in caracter. Vreau sa-mi cer scuze fata de ea si sper ca ma va putea ierta. Datorita ei am inceput sa ma schimb in bine, m-am maturizat, inainte ii paream un copil acum adult, e fata care mi-a sucit mintile doar din vorbe, imi place la ea felul ei de-a fi, imi place ca e diferita de restul lumii, sincera, draguta, frumoasa si asta o face unicata: Este o fata cum rar mi-a fost dat sa intalnesc, din vorba in vorba am ajuns sa o plac mult, enorm de mult.
Nu stiu dar ma simt oribil, fara ea nu mai e la fel, viata mea se termina aici... imi pare nespus de rau pentru ce am zis si te rog sa ma ierti.

3 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Ei, i-a gandeste-te daca lucrurile astea le-a fi scris ei, nu noua! Da, chiar si daca nu mai e nici o sansa de ceva serios, ci doar de prietenie ( desi tare ma tem ca te minti si pe tine si tu inca speri ca dai lovitura). Dar fii foarte franc: bai, uite, am fost asa, am zis asta pentru ca, ma simt acum asa pentru ca, vreau sa imi cer scuze, nu stiu daca o sa accepti, dar uite, eu o fac pentru ca, pentru ca, pentru ca. Nu vreau sa te peird si ca prietena pentru niste tampenii bla bla. Pentru mine ai fost asa, asa, asa

| stef87 a răspuns (pentru stef87):

P.S: daca nu raspunde sau iti intoarce spatele, asta e, macar ramai impacat ca ai facut tot ce a tinut de tine. Capul sus Si incearca sa nu te mai minti, stiu perfect cum e, o fac si eu!

| Violleta2022 a răspuns:

Ia un buchet de flori si du-te la usa ei, cerandu-ti iertare!
Gestul va cantarii enorm si va arata cat de serios esti.