| Clodmod a întrebat:

Ma simt oribil... In vacanta de vara un baiat de 20 de ani (draguuut) a intrat in vorba cu mine (eu am 14). Peste zile in care am vorbit mult mi-a zis asa: "bine, daca nu vrei sa fiu eu primul tau iubitlaughing.", eu: "dar ce, tu vrei? laughing", el: >"oleaca: laughing ", si de atunci tot ma intreaba daca m-am sarutat vreodata, ce stiu eu despre dragoste. Dar am auzit ca este un mistocar. La inceputul scolii a venit la mine si am vorbit fata in fata, se vedea ca ma place. Dar dupa o saptamana o colega de-a mea a vorbit cu el si l-a intrebat de mine si el a zis ca nu mi-a cerut niciodata sa fim impreuna si ca nu ma place. Eu am inceput sa il plac, si stiu ca nu e bine! Of... Ce pot sa fac? Cum pot sa il fac sa simta ce simt si eu (sa ma "razbun")? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Nu inteleg de ce te simti oribil.
Daca in fata iti zice una(sau iti da de inteles) si pe la spate spune contrariul, iti poti da singura seama de intentiile lui.
Deci next ca sunt multi care si-ar dori sa fie prietenii tai si poate sunt chiar mai seriosi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora-l total ca este mai bine

| BTWIN a răspuns:

Tu uita-te la mucosii de varsta ta nu la aia cu 10 ani mai mare decat tine...

| Forcas15 a răspuns (pentru BTWIN):

Asta....ASTA...nu pot sa spun decat MAXIM

| VioVuVu a răspuns:

Incearca sa vorbiti sa lamuriti zii cai nesimtit si ca nu mai vorbesti cu el. Dar cel mai important e ca te-ai indragostit de el si nu e bine e mai mare cu 6 ani. Incearca sa-l uiti. Bafta:*

| InHonorOfSigmudFreud a răspuns:

FuTE-l!