| AndreiBJ010 a întrebat:

Buna! De câteva săptămâni am o problemă, sunt băiat.
In fiecare seara am foarte mari mancarimi in zona intima.
De la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spala-te in fiecare seara cu apa calda si sapun in zona intima si pe cuc, prin faldurile lui, apoi clateste-te tot cu apa calda si vei vedea ca nu te mai manaca nimic.
Sperma si secretiile care curg din penis, ajung sa se intareasca pe penis si sa irite pielea, de aceea te mananca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala te la cioaca, jegosule

| AndreiBJ010 explică (pentru anonim_4396):

Ma spăl de minim 4 ori pe saptamana =)

| sparklingqueen a răspuns:

Spala-te.