| MirceaBade31 a întrebat:

Bună seara! Am si eu o intrebare care e diferenta dintre piz...a vagin si anus?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Anus e cealaltă gaura în spatele vaginului.
Piz=vagin

| CodrutElian1990 a răspuns:

A face taran pe cineva care foloseste denumirile neaose romanesti denota incultura. Majoritatea taranilor sunt mai educati si decenti decat tine. Pentru aceasta afirmatie ar trebui sa fii suspendat de pe site, deoarece este ceva discriminatoriu.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt multe diferente, unele placute, altele nu. De ce vor baietii si anal? Pentruca e mai stramt si este ceva deosebit.
Ca sa-ti expic, ar fi mult de vorba. E prefer unul de barbat si una de femeie.

| Niceguy2019 a răspuns:

Diferente sunt multe. Pasarica este mai gustoasa decat anusul, mirosul, dar si anusul este uneori mai stramt decat pasarica.90%prefer o pasarica curata, gustoasa si fierbinte, dar si 10% un anus stramtwinking

| AndreiSenpai a răspuns:

Vagin=piz.a
Anus e pe unde faci treaba mare ca sa vorbim frumos.