| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara.Am si eu o intrebare. De curand am aflat de TPU! E super tare acest site, din cate am observat si membri sunt foarte cumsecade! Va spun ca sunt virgin, am 18 ani si vreau sa va intreb pe voi ceva. Daca i-asi spune partenerei ca sunt virgin, ar deranja-o? Si chestia cu oralul. Stiu ca la fete le plac, dar cand se umezeste stiti voi ce, nu va vine senzatia de greata din cauza gustului? [cei care stiu, au facut] astept pareri si mersy.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu conteaza daca esti sau nu virgin pentru majoritatea fetelor.
Cele experimentate poate nu ar vrea sa aiba de a face cu unul virgin ca ele vor un armasar. Tu sti ce gen de persoana e iubita ta!

Cat despre oral...vei vedea tu la timpul potrivit, asteapta sa vezi cum e cu cel normal!winking

| catthshshshs a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa fii sincer cu ea.Si ce daca esti virgin la 18 ani? Prietenul meu tot pana la varsta asta a fost!
Cat despre faza cu oralul, daca exista curatenie, nu are de ce sa iti fie greata. Daca nu vrei sa faci asta, nu o fa.Nu te obliga nimeniwinking

| Eu4EverX a răspuns:

Nu e nici o problema ca esti virgin, dar nu inteleg un lucru daca ii faci oral la o fata tie greata dar oara cand ii face fata la baiat nu e acelasi lucru?

| seawolf a răspuns:

De unde greata?
baga botu-n savarina sa vezi ca numai greata nu-ti vine laughing

| bblock69 a răspuns:

Prietene... nu e problema ca esti virgin la 18 ani!
Poti sa-i spui linistit prietenei tale... oricum daca nu ii spui tot va afla in momentul in care va hotarati sa faceti dragoste!winking
Iar "chestia cu oralul"... daca fata este curata (Curatenia Inainte De A Face Dragoste Este Obligatorie) nu va fi nici o problema!
Bafta si multa, multa dragoste!

| adela100sweet a răspuns:

Poti sa ii spui linistit va intelege si asteapta sa vezi cum e sexul normal

| Robert5678 a răspuns:

Vaza cu virginitatea la 18 ani nu e o problema.

Cat despre gust, eu zic ca mai mult te va excita decat sa iti provoace greata.