| Bossu783 a întrebat:

Am si eu o problema, de vreo 2, 3 ani mi-au aparut niste bubite de culoarea pielii spre alb, din unele mai iese si par, vreau sa mentionez ca eu acum am 13 ani, ele nu ma deranjeaza cu nimic doar ca sunt ingrijorat, unii au spus ca este normal sa ai asa ceva deoarece esti in dezvoltare, acum nu stiu ce sa cred, astept un raspuns si rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acele bubite sunt de fapt cosuri sebacee, situate in porii pielii care acopera/inveleste penisul. Fiindca sunt situate in porii pielii, din unele poate sa creasca cate un fir de par, cu cat este situat mai inspre baza penisului. Sanatate!

| Bossu783 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai si ma afecteaza cu ceva?

1 răspuns: