| jony92 a întrebat:

Sal TPU. am o dilema. stau cu o fata de 2 ani si e ft indiferenta uneori, i-am lasat ft multa libertate si imi zice ca fostul ei prieten a ajuns cel mai bun prieten...au mai fost cateva faze in care ne-am desp s-a combinat cu unu ne-am impacat cu, cond sa nu mai vb cu ala. toate bune pana acum 5 zile can iar apare baiatul ala.com postari like pe fb si ei i se pare ceva normal chiar daca ma deranjeaza, asa ca i-am instalat un prog pe laptop si am aflat parola de id ei si al "celui mai bun prieten" ea nu are arhiva salvata si din curiozitate am intrat e id lui si am citi o convb intre ei foarte dulce. pupici imi e dor de tine ca nu te-am uitat si nici primul sartu.ca sa o tina in brate cum nimeni nu a mai tinut-o etc.(el e plecat in Grecia) o sun si ii cer explicatii si ea imi zice ca nu are nimic cu el ca st prieteni buni ca ma iubeste pe mine si ca a vb cu el asa doar ca sa o faca geloasa pe fosta lui prietena care are parola de la id-ul lui. ce vreau sa va mai spun ca ea pe mess nu vb asa frum cum a vb cu el nici macar pe jumatate. ce e de facut. mersi!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ala probabil ca inca o iubeste, daca ea nu ea vorbit asa frumos nu-i motiv sa nu crezi in ea, eu spun sa fi calm si cand vei avea dovezi clare sa-i ceri explicati, nu deveni paranoic, daca nu crezi in ea las-o, gelozia nu te duce prea departe

6 răspunsuri:
| amc a răspuns:

Simplu...Fai vanttttttt!
Ce naibi? Sa fi tu prostul ei? Te injosesti prea mult.Se joaca cu tine...mai sunt fete in pana meahappy

| Necunoscut112 a răspuns:

Ai grija ca libertatea e prost inteleasa de unele fete

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,i-ai dat cam multa libertate si i-a crescut cornite, impune-te daca nu vrei sa te tine de "catel"

| Daz01 a răspuns:

Fratioare iti dau un sfat asa ca-ntre baieti: Las-o frate. Las-o si nu te mai intoarce la ea daca vrei sa-ti fie bine!

| Why_Syro_1995 a răspuns:

Poti sa te impui putin... faza cu commurile si like-uri pe facebook e ok nu intrece masura. Poti sa o pui sa aleaga intre tine si el si daca te iubeste cu adevarat nu o sa-ti ceara timp de gandire poti sa-i spui sa o lase mai usor cu el deoarece te deranjeaza si daca nu se potoleste sincer pleaca de acolo.Sau planul cel mai prost batel pe tip pana o lasatongue.In orice caz impunete(prea multa libertate strica).

| jony92 explică:

Scz...graba.vroiam sa zic ca ea cu mine nu vorbeste asa frumos cum vorbea cu el pe mess. eu chiar tin la ea.i-am zis sa aleaga si a zis ca nu a gresit cu nimic ca sa faca asta