| ZigZag_3593 a întrebat:

Deci. m-am impacat cu fostul prieten, desi el mi-a gresit mult, dar a sp ca incearca sa se schimbe.eu inca il iubesc si i-am spus ca e ultima sansa, pentru ca au mai fost si altele, dar ne-am despartit de fiecare data.acum s-a rugat cateva zile de mine sa ne impacam, pentru ca eu nu voiam la inceput. si spunea ca s-a intors la mine pentru ca ma iubeste si alte d-astea. la noi n-a fost vorba de sex ca nu s-a ajuns acolo. ultima data ne-am despartit pentru ca el spunea ca nu vrea sex, ca asteapta, dar. intelegeti voi(petting). zicand ca dupa o luna asa sa trecem la chestii mai intime. si ne-am despartit. acum mi-a spus ca asteapta cat vreau eu (la sex ma refer) etk. dar peste vreo 2 3 luni sa trecem si noi la chestii mai intime. mi s-a parut cam aiurea. ma rog nu sunt genul de fata care sa nu discute despre astea, prefer sa vb decat sa apara discutii mai tarziu. credeti ca tine la mine? sau vrea doar sa obtina altceva?

am uitat sa mentionez ca au fost si perioade in care ne-am inteles foarte bine si relatia a mers bine, fara certuri si despartiri.de aceea i-am si accordat inca o sansa.

1 răspuns:
| deniy a răspuns:

Pai eu cred ca tine la tine si na adica cred ca sunteti de mult timp impreuna si chiar te iubeste...