| AndruIonut22 a întrebat:

Bună seara, am și eu o urgență, iubita mea și-a atins organul genital de penisul meu și eu aveam lichid preejaculator
Ne-am atins organele unele de altele iar după am avut preludiu (i-am băgat degetele doar )
Este posibil să rămână însărcinată dacă eu nu mi-am introdus organul în ea? și doar ne-am atins? Ținând cont ca eu aveam lichid preejaculator?
Este posibil să rămână însărcinată?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa apară o sarcina nedorita, în situația prezentata de tine.

| Robert2526 a răspuns:

Nu este posibil. E o tampenie sa te ingrijorezi in acest caz happy

| AndruIonut22 explică (pentru Robert2526):

Deci spui ca acest lichid preejaculator nu are cum sa lase o femeie gravida?
dacă n-am introdus penisul?

| vasileparnaie a răspuns:

Mane dar sa va iubiti fara sa bagati organe nu puteti?