| Xerolm a întrebat:

Apelez prima oara la voi ca na, nu are ce sa strice. Cu ceva timp(o luna sa zicem) deasupra penisului cu cativa cm. am avut o mica umflatura. Ma gandeam ca trece si nu e nmic grav,dar dupa o luna m-am intrebat daca e normal. Asa ca am inceput sa apas putin sa o analizez si am simtit ca este destul de dura, in forma de bina(si inauntru pielii cu totul) si daca apas prea tare ma doare. Credeti ca este ceva grav, sau daca stiti despre ce este vorba doar lasati raspuns mai jos happy Multumesc.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la doftor nenica. altminteri ramai fara urmasi.ori fara penis.sant boli la care acesta se usuca si cade singur.deci ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ma mai putini baieti mai multe fete pentru mine happy.

| irrumator30 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la doctorul de familie, sa te consulte, iar el sate trimita mai departe la specialist.

Nu te lua dupa toti cei care scriu aici, care poate nu cunosc deloc medicina. Du-te cat mai repede, pana nu e prea tarziu.

Multa sanatate!

| The1smartiest a răspuns:

Am avut si eu asa e ca un cos n are nimic iti trece

| Oaste a răspuns:

Eu zic sa tai penisul de la umflatura ca pe urma se intinde si iti putrezeste

| zuzucuzmeura a răspuns:

În primul rând mergi la medicul familie. Te va examina şi dacă nu e de competenţa sa te va trimite mai departe. E foarte important sa nu mai stai.nu baga în seama comentariile răutăcioase. Un coş nu cred că te deranja de o luna. Dacă vei mai aştepta poate exista riscul de a agrava. Consider că întrebarea ta merită un răspuns serios aşa că mi_am făcut cont pentru a_ţi răspunde. Sunt studentă la medicină(poate dacă îţi spun mă vei lua în serios). Ideea e că nu e de stat cu umflaturile în zone neobişnuite. Apropo, orice întrebare incomodă îţi vă pune medicul e bine sa_i răspunzi sincer. Minciunile îl pot face sua greşească diagnosticul. Cu drag! Si sper sa_ţi fie de ajutor!

| zuzucuzmeura a răspuns (pentru zuzucuzmeura):

Îmi pare rău pentru greşeli. Scriu de pe tel şi e cam dimineaţa.