| irina300 a întrebat:

Astăzi când l-am ajutat pe tatăl meu sa își configureze noul lui telefon cu aplicațiile de pe vehicul lui telefon, am văzut ca are aplicația tinder... am rămas profund dezamagita și socata și nu îmi pot da seama de ce s-a ajuns la așa ceva. Când ma gândesc ca ma are pe mine, fata de 20 ani și sora mea de 23 mi se pare oarecum și o insulta asupra educației pe care toată viața a încercat sa ne-o dea.

Ce părere aveți? Cum ați reacționa?

17 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

"Tată, dacă vrei să faci sex cu cineva, sunt aici pentru tine. Știi cum se spune: Calul de dar nu se cauta pe tinder."

| GouDidodino a răspuns (pentru LoveSleep):

Esti bolnav mintal cu capul

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru nimportequi):

Oh boy.

| LoveSleep a răspuns (pentru GouDidodino):

Nu ma faci tu pe mine bolnav cu capul cu capul, bă!

| DeeasYT a răspuns (pentru GouDidodino):

Stai liniștit, se practică.

| Justme1997 a răspuns:

Daca este singur, nu vad la ce conteza ca are copii. Si tatal meu e singur si nu m-ar deranja asa ceva.

| irina300 explică (pentru Justme1997):

Nu este singur... mama ii este alături din orice punct de vedere

| Bogdan70001 a răspuns:

Discuta cu el si incearca sa-l convingi ca nu-i ok. DAca tot nu vrea spune-i mamaei tale.Altceva nu vad ce poti face

| GouDidodino a răspuns (pentru Bogdan70001):

Da, spune-i mamei tale, este cel mai bun lucru pe care l-ai putea face, sa bagi putina cearta in familie si daca te străduiești putin, poate ii si desparti. Succes

| Bogdan70001 a răspuns (pentru GouDidodino):

BAi,asta daca prima varianta nu iese.
Si pana la urma poate suntt si ei oameni cu minte pe cap si isi vor rezolva treaba asta. Oricum nu vad ca tu sa fi venit cu o idee mai buna

| GouDidodino a răspuns (pentru Bogdan70001):

Decat o idee de cacaat precum a ta, mai bine deloc

| Bogdan70001 a răspuns (pentru GouDidodino):

Tu esti pe site-ul asta degeaba, sincer laughing

Tu nu faci alt ceva decat sa comentezi la raspunsurile altora, precum o specie inferioara

| Bogdan70001 a răspuns:

Ce limbaj... din nou imi dai dovada ca imi esti inferior...si din raspunsuri imi dau seama ca nu numai mie imi esti inferior, esti o specie inferioara, care nu stie sa se adapteze in socitate.

DIn cauza asta ai viitorul compromis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are și el nevoi, ca oricare alt bărbat. Cine știe, poate și mama ta procedează astfel, iar tu nu știi asta. "ca ii este alături", pai drăguță... Unele relații rezista cu anii deoarece ambii parteneri se înșală reciproc. Apoi se întâlnesc la bătrânețe și mare iubire, mare căsnicie de ani.

| Bozgi200 a răspuns:

Intră pe aplicație și vezi daca are un profil, sa nu o fi instalat-o din greșeală sau doar din pur curiozitate

| Lizuca1234 a răspuns:

Ca si tata, normal ca a incercat sa va educe ca un parinte responsabil.ca si barbat...mna.cunosc foarte multi barbati casatoriti si parinti extraordinari care folosesc aplicatii de dating. de ce? pentru ca s-au saturat de monotonie, poate ca sotia nu le mai acorda atentia dorita, poate ca au unele fantezii cu care sotia nu este de acord samd. e o lista lunga. asa ca prefera sa isi construiasca un alt univers, unul in care e foarte posibil ca de la niste discutii online sa se ajunga la intalniri si sex, bineinteles. dar asta tine mai mult de respectul fiecaruia fata de sine.parereea mea este ca decat sa seajunga la asa ceva, mai bine sa existe comunicare si daca nici asa nu merge, sa se puna punct. ps-nu iti recomand sa ii spui mamei despre ce ai gasit.vb cu tatal tau intai.