| IubesteEa a întrebat:

Buna seara astazi la scoala(fostul iubit)vroia sa dea cu bulgari in mine, iar in penultima ora avea o bara cu harta de la geografie(atunci el avea geografie)si a dar cu aia in mine si si-a cerut scuze apoi i-am zis la una esti proasta daca crezi(eu am zis asta)si m-a vazut si s-a uitat frumos la mine desi sambata a zis ca imi place de unu ca m-am apropiat de el credeti ca tine la mine si de ce a facut toate alea? si de ce a zis ca imi place de altu doar ca m-am apropiat?

6 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Tu intelegi macar ce ai scris acolothinking

| Ana94 a răspuns:

Sincer cred că încă mai ţine la tine, de aia te mai tachinează. Poate că vrea să vă împăcaţi şi nu ştie cum să-ţi spună. Având în vedere că aţi mai fost împreună poate îi e teamă de reacţia ta, îi e teamă să nu-l respingi şi de aia se sfiieşte să-ţi spună ceva de o posibilă împăcare.

| Onn3 a răspuns:

Probabil incerca sa se impacecu tine si nu stie cum, nu prea ii iasa

| iloveunicorns a răspuns:

Să mor eu de am ințeles ceva =l.

| MâţaD a răspuns:

Fara suparare, am citit de 3 ori si nu am inteles absolut nimic.mai apeleaza si tu pe la semde de ortografie si de punctuatie, nu face economie!

| buzedulci a răspuns:

Vai ce bimbo esti!