| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU ce inseama cand un baiat spune ca iti place de altu(dar stie ca nu e adevarat)si ca te apropi de el? apoi cand vrea un baiat(fostul iubit) sa arunce cu bulgari in tine ieri am dat intr-un prieten de al lui si ma alergat si el s-a uitat dupa mine si imi zambea apoi a dat si el. ce credeti? o fata mi-a zis ca e gelos ca l-a vazut!

2 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Dap,era gelos. Ştii şi tu cum sunt băieţii laughing Realizează ce au abia după ce pierd laughing Dacă el şi-a dat seama ce-a pierdut (pe tine) prea târziu, e problema lui.Acum văd că încearcă prin toate mijloacele posibile să-ţi dea de înţeles că încă te mai place happy Baftă!winking

| Giutsa a răspuns:

Da e gelos si incearca sa faca pe indiferentul.Don`t worry. O sa se intoarca la tine. Bineinteles daca vrei si tu asta tongue