| Bbyy a întrebat:

Buna seara/dimineata TPU! happy
Stiu ca intrebarea aceasta s-a mai pus de nenumarate ori dar de fiecare data nimeni nu s-a gasit sa ofere un raspuns 'incurajator', nu e cuvantul potrivit, dar serios, cine gandeste la ora asta?
Deci. intrebarea e:

Prietenul meu ma tot intreaba de ce nu vreau sa-l sarut... Dar chiar nu stiu saruta straight face Da stiu, 'totul vine de la sine', dar chiar nu stiu saruta. Ahh! Ce ma fac?:-ss

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Lasă-l pe el să te sărute... înveți pe parcurs.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna Bbyy! :* Sti sa saruti! Te asigur. Asa ai impresia, ca nu stii. Toate fetele sunt nesigure pe ele la inceput! La primul meu sarut am vrut sa fug de la fata locului pentru ca ziceam ca nu stiu. Dar dupa ce l-am sarutat pe prietenul meu mi-a zis ca a fost foarte bine pentru inceput si va fi si mai bine. Totul vine de la sine! Sarutul poate fi un act mai intim decat orice! Si gandeste-te! Trebuie sa inveti o data si o data, nu? happy Saruta-l! Ca asteapta si el...Inceputul e greu dar, crede-ma, nu stii ce pierzi! :-> Incearca si imi spui dupa aceea daca ti-a placut sau nu. Si prietenului tau o sa-i placa, pentru ca baietii apreciaza fetele neexperimentate! Incearca! Funda? love struck :*