| EusicutineegalNOI a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta s-a pus de multe ori aici dar nu am gasit pana acum un raspuns pe masura. Stiu ca totul vine de la sine...bla bla bla chatterbox Ceea ce vreau eu sa stiu e: cum sa sarut? Am 16 ani si saptamana viitoare voi iesi cu un baiat care cu siguranta imi va fi iubit. El nu stie ca nu am mai avut iubit pana acum si daca ma saruta nu vreau sa ma fac de rusinesad Decibatting eyelashes cum se saruta?batting eyelashes

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, lasa-l pe el sa te conduca, adica sa intitieze sarutul si tu lasa-te purtata de vel, pur si simplu ii saruti buzele apoi deschizi incet gura si il lasi pe el sa te sarute, apoi ia-te si tu dupa el, fa la fel cum iti va face el, asta in cazul in care te va sarutahee hee...nu iti mai face atatea griji ca nu are rost, e mai simplu decat pare, uite de exemplu ma gandesc ca ai vazut la tv sau in realitate cupluri care se sarutau, incearca sa ii imiti, uite iti dau un sfat>:sper sa nu ti se pare penibil dar crede-ma ca un exercitiu nu ar sttrica, sti... poti exersa pe mana ta, suna cam aiurea dar sa stii ca functioneaza, adica iti saruti mana ca si cum ai saruta un baiat, cand el te va saruta lasa-te purtata de val!

| 16.laura.16 a răspuns:

Uite: ii prinzi buza de sus cu buzele tale apoi treci usor si la buza de jos... Apoi astepti reactia lui si te lasi dusa de val.

| Antonimu a răspuns:

Vino la mine, te invat si french si pasional... si ce vrei tu laughing

| anamariaiuliana a răspuns:

Mai eu am 12 ani dar iti spun cum sa faci uita-te le buzele lui si apropie-te usor de el pana ce esti foarte aproape de buzele lui de aici sti ce sa faci

| Anda_5509 a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie...si mi e mi e rusine sa nu ma fac de rasscrying(, cum o sa fiee, am niste emotiiiii gigNTICEEE

| calin_8208 a răspuns:

Vezi sa nu salivezi prea mult. Ai sa stii ca salivezi prea mult cand se sterge la gura cu maneca dupa ce va sarutatihee hee. Deci inainte de sarut sa inghiti in gol(adica acea saliva in exces). Bafta

| myha a răspuns:

Deschizi gura si el la fel.si va "lingeti"laughing.

| vampirika a răspuns:

Ai 16 ani si pana acum nu te'ai sarutat cu un baiat?straight face
Esti pocaita, traiesti in Biserica?laughing
l0lstraight face

| madalykuka a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......tat-video/ asta trebuie sa te ajute. pe mine ma ajutat;)
oricum e simplu, vezi ca mai sunt si alte filmulete tot asa numa ca alte tehnici;)
:D

| madalykuka a răspuns:

Orikum. ma uitam acum cateva minute peste el...
e doar asa. ala adevarat si mai ales daca e cu persoana iubita e mult mai hot; x; x asta e asa...
[nu de alta da acum mi se pare cam scarbos]laughingsi poate vam. no laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie el.ca si tu daca aveai 16 si doua saptamani, mai era ceva, da asaaa, poate te invata el.ca sigur stie. da de ce esti tu asa sigura ca-ti va fi iubit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu pe google video cu saruturi.si vezi cum se face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul vine de la sine.stai linistita si nu-i arata ca na-i mai sarutat niciodata pana acum...va fi binewinkingwinkingwinking