| MihaelaZaharia a întrebat:

Buna Seara,Dragi Femei.
E o întrebare mai intima dar as dori să știu și părerile voastre.
Voi ați putea sau ați vrea sa concepeți un copil cu un bărbat de culoare închisă de pe alt continent?
Sigur, acel bărbat să aibă un job, sa își câștige pâinea cinstit.Suntem femei și trebuie să fie iubite dar și să iubim.
Ați vrea sa aveți un copil cu un bărbat de culoare închisă?

Astept răspunsuri sincere!
Vă mulțumesc.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nota 10 pentru întrebare. Ești conștientă ca oamenii de culoare sunt bine dotați în pantaloni?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce trebuie sa spui de culoare închisă? Spune simplu de culoare sau negru, ca suna urît de culoare inchisă, de culoare inchisă pot fi si țiganii.

| ania a răspuns:

Nu aș concepe niciodată un copil fără casătorie prima dată.

| anonim3247 a răspuns:

Au apărut de ceva ani și la noi negri cu românce și care au și copil mic.

| AmandinaDragan a răspuns:

Daca dragoste e... Sa ai seri fierbinti cu negrul ala.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Nu sunt rasista dar prefer oamenii albi.

| Andreea99911818181 a răspuns:

Copiii facuti cu oameni "inchisi la culoare" cum spui tu sunt cei mai frumosi! laughing Sotul meu e mai greu si abia astept sa vad cum va fi bebele nostru.
Copilul in general iese o combinatie intre mama si tata, in cazul tau cum spui daca tu esti alba iar tipul negru, copilul va fi cafea cu lapte. Daca tipul e cafea cu lapte iar tu alba, bebele iese cu vreo 3 tonuri mai deschise ca el. E superb

| Anonimus937382 a răspuns:

Nu aș fi niciodată impreuna cu un negru, nu sunt rasist, dar eu prefer albele.