| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara dragii mei ce mai faceti? Am si eu pentru voi o intrebare foarte simpla? Daca un baiat care in trecut a fost amantul unei fete o suna cu nr ascuns,dar pune pe altcineva sa vorbeasca ( pritenii lui ) si fac glume proaste ce inseama? Ca suna doar pentru a face caterinca, sa se distreze sau exista si posi bilitatea ca el sa se oftice ca nu mai este cautat si bagat deloc in seama de fata? Multumesc.

10 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Amantul.
era maritata?
DOAMNE DA-LE MINTE

| Azµre a răspuns (pentru ReiVaN):

Unde nu-i cap, vaide picioare...

| Azµre a răspuns:

Înseamnă că e un idiot!

| Liliana1981 a răspuns:

De ce o fi fost amantul si nu iubitul n-am inteles....in fine. Inseamna ca e un needucat si ca-si bate joc. Partea si mai proasta e ca nu-si bate joc doar el ci si prietenii lui.

| maryus83 a răspuns (pentru Liliana1981):

Nici un barbat, oricat de needucat ar fi el, nu face asa doar ca sa isi bata joc.probabil e modul lui de a se razbuna mai ales daca femeia e cea care rupe relatia

| madalinamaria407 a răspuns (pentru maryus83):

El a pus punct relatie happy deci? care este motivul?

| maryus83 a răspuns (pentru madalinamaria407):

Fiecare persoana e unica in felul ei desi suntem asemanatori, noi care privim lucrurile din exetrior si nu cunoastem direct situatia putem doar sa presupunem.cel mai bine ar fi sa te gandesti tu daca e capabil sa faca asta doar de caterinca si daca se simte satisfacut cand face asta.totusi daca ai afla sigur ca face asta pentru ca se oftica ca nu mai este cautat ce ai face?

| madalinamaria407 a răspuns (pentru maryus83):

Situatie este mai complicata putin.Sincer daca stiam sigur de ce a facut asta nu mai ceream pareri. Nu as face nimic daca as sti sigur ca a facut-o din oftica.Doar vreau sa stiu de ce o face, fara ca eu sa fac ceva dupa!

| maryus83 a răspuns (pentru madalinamaria407):

Nu am vrut sa zic ca ai gresit cerand pareri despre situatie, dar parerile noastre sunt doar niste teorii bazate pe intrepretarea proprie a faptelor in care esti tu implicata si cred ca am gresit putin intrebarea folosind cuvantul "oftica", vroiam sa intreb daca ai afla ca te vrea inapoi te-ai impaca cu el, dar e doar o curiozitate personala si nu esti obligata sa imi raspunzi.cat despre problema ta cu telefonul daca esti sigura ca e el cel mai bine ar fi sa ii pui lui intrebarea personal daca nu ti-e frica de el

Răspuns utilizator avertizat