| Alexia981 a întrebat:

Bună seara! În curând mă întâlnesc cu băiatul cu care țin legătura pe Facebook de aproximativ o luna..ideea este că din câte am înțeles tipul nu a avut cine stie ce relații intime prea interesante și tocmai de asta mi aș dori ca împreună cu mine sa se simtă mult mai ok.dar nu am nici o idee ce fel de seară i-as putea oferi sa fie mai "specială"?

Răspuns Câştigător
| DonGiani a răspuns:

Nu ii oferi totul din prima dacă vrei ceva serios. Sfatul meu, sunt bărbatwinking

8 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai fa-i un oral cat mai adanc... porno style asa cu finalizare pe fatawinking in timp ce tu stai in genunchi and beg like a little slutty hoe laughing)winking
Cred ca e destul de specialwinking

| mentholinks a răspuns:

Deci la prima intalnire vrei sa faci cunostinta cu acadeaua, hmm, norocos baiatul, ce sa zic.

| addy200 a răspuns (pentru mentholinks):

Ești nebun laughing))))

| siriusblack98 a răspuns:

Fa-i o reducere de pret.Stai ce?! O_O

| Cannibal a răspuns:

Vezi să nu ai o surpriză și să fie mult mai bun la pat decât tine. laughing))

| BryBard a răspuns:

E chiar asa de greu sa fi tu insuti?

| Alle22Alle22 a răspuns:

Nici nu ati ajuns sa va cunoasteti si deja te gandesti la "relatii intime speciale".

| Alexia981 explică:

Mulți dintre voi de aici a-ți răspuns pe lângă subiect, observ că critica e pe primul loc aici! Nu a pomenit nimeni că o să mă urc "călare" pe el din prima seară! Intenția era doar să nu-l dezamagesc pe el ca si celelalte! happy