| Roberrt21 a întrebat:

Salut, poate rămâne însărcinată daca am facut sex in timpul perioadei fertile dar nu am ejaculat in ea, inainte cu cateva ore m-am masturbat si nu m-am spălat am urinat doar. Poate rămâne însărcinată?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate ramane insarcinata, chiar daca nu ai ejaculat in ea.
Accidente se pot intampla, atata vreme cat era in plina perioada fertila si nu v-a pasat sa folositi protectie.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa faca un test de sarcina DUPA 21 de zile, de la ultima partida sexuala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a scapa de paranoia care te afecteaza de cateva zile, ar fi bine/ar trebui ca partenera ta de sex sa mearga la un laborator de analize medicale pentru a-i fi recoltata o proba de sange si a se efectua testul de sarcina beta-hCG. Probabil ca doar asa vei scapa definitiv de aceasta paranoie care te afecteaza de cateva zile. Sanatate!

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

Ok, dar după tine si dupa cunostintele tale poate rămâne însărcinată?

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

I-a venit ciclul cu o zi înainte, iei ii venea normal pe 10 sau 11 astăzi a venit pe 9, s-a mai intamplat asta si mai demult

| sofisis a răspuns:

Da, normal ca se poate sa ramana.

| Roberrt21 explică (pentru sofisis):

Argumente te rog

| sofisis a răspuns (pentru Roberrt21):

Argumentul meu are 3 ani laughing) asa am ramas si eu. Prin neejaculare inauntru. So...

| anonimmmsdadsa a răspuns:

II greu sa ramana, nu te mai lua dupa toti, odata ce nu-ti dai drumu in ea e greu sa prinda sunt cazuri rarere in care prinde cand nu ti-ai dat drumu in ea.Eu o fac cu prietena mea de 3 luni ne protetajat 2/3 numere in orice perioada si n-a prins nimic.Protectia este recomandata la inceput dar dupa te bazezi pe tine.Mult noroc