| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, mi s-a schimbat metoda contraceptiva si am ramas cu 6 cutii de milligest cumparate in avans ce au termen de valabilitate pana in luna noiembrie 2024. Daca exista doritori le predau personal in Bucuresti, sectorul 4 sau prin curier la pretul de 25 de lei pe cutie.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai bine le arunci nu te risca sa im, bolnavesti pe cineva nu ai dreptul legal sa vinzi pastile ca daca află medicul de familie ce faci te reclama la politie, le arunci la gunoi decît sa ai dosar penal.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-ti te rog anuntul pe pagina ta de FB, ca aici nu este mica publicitate!

| dullcat a răspuns:

Exista grupuri pe Facebook pentru astfel de anunturi.