| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara, nu stiu ce sa fac...as vrea sa-mi caut o prietena si sa-mi placa de ea da parca nu am incredere ca i-ar placea de mine ma refer fizic sa zic asa...bine ii si o obesesie de amea ca sunt urathappy si asta imi taie din elen imediat si nu stiu ce sa facstraight faceCeva sfaturi?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiecare se simte asa cum este, nu pot sa te contrazic dar se gasesc si femei ca tine. Sau acelea nu-ti plac?

| Crisu_7532 a răspuns (pentru neutrino):

Evident ca nu-i plac. Ai vazut tu vreun urat care sa spuna "Vreau o prietena urata"? laughing

| antigoni a răspuns:

Esti tu ala din poza? Esti bunoc happy am spus tot. Bafta la agatat!

| denisa2003 a răspuns:

Nu cred ca esti chiar atat de urat as zice sa-ti iei inima in dinti si sa o intrebi, dar nu ma injura daca nu merge!

| Rake a răspuns:

Invata sa te iubesti tu pe tine si fetele te vor privi cu alti ochi+ ca vei prinde incredere in tine

| Costy_Constantin_1977 a răspuns:

Fi optimist ancrezator an sine nai dc sa-ti faci griji soarele apare si pentru all nu conteaza cum arati