| mariansergiu93 a întrebat:

Buna,sunt un pic confuz nu prea stiu ce sa mai cred despre mine sunt urat nu sunt nu stiuhappy(bine stiu ca o sa-mi ziceti toate fetele k nu conteaza cum arati si ca este mai important sufletul,caracterul sa fi un gentleman, sau k nicio o persoana nu ii urata abureli prostii, tampenii.Da cert este k nici unei fete nu-i place de mine, adica nu stiu vreuna sa-mi fi zis vreodata in viata asta amea oribila, ca ma place sau ca ma iubeste, si k ar vrea sa fim impreuna.Ca deja se cam aduc anii si eu n-am nicio prietena din ce motive habar n-am, si ii pacat de tineretea mea, am si eu deja 20 si tot singur cam naspa.Si nu ma trimiteti la curvelaughingk nu asta vreau, ci vreau doar o relatie de lunga durata atat nimic mai mult. Ceva sfaturi?

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ai 20 de ani? Pai mai ai putin si iesi la pensie. laughing Esti inca tanar, nu iti face griji.

| heiii a răspuns:

Nu,nu esti un baiat urat.esti obisnuit.nimic de care sa te rusinezi sau de care sa te mandresti. fetele nu sunt cele care fac de obicei declaratii.intotdeauna un baiat va sti de mult mai putine fete care il plac decat cum va sti o fata. poate esti si tu mai timid sau poate te uiti la fete care nu sunt genul tau.eu am 17 ani si la fel n am avut niciodata un iubit si imi doresc la fel ca tine o relatie serioasa si stiu ca lamentarea, nerabdarea nu este o solutie. iubirea nu se cauta, se intalneste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești urât,mai urât ca limba rusă.Nu te-ai săturat să tot pui întrebări din astea?
Înțeleg, e problema ta ce întrebări pui, dar ajunge, o dai în penibil.Du-te pe un site de matrimoniale, poate găsești ceva.

| TashaUhm a răspuns (pentru anonim_4396):

LoL`!laughing
Maxim raspunsu`!laughing))
Ai un Like`!puppy dog eyes

| mariansergiu93 explică (pentru anonim_4396):

Bine mai tu frumusetea intruchipata, care ii problema ta? Pun intrebarea cand am chef, la ce ora vreau, de cate ori vreau.Te incurca pe tine cumva cu ceva? Bata-te Stalin sa te bata!

| FearOfTheDark a răspuns:

Cred ca exagerez.Mai intai cunosti fete si dupa incep sa te placa.Crezi ca vor veni dupa tine?

| oanaaa16 a răspuns:

Un sfat practic, pe care al trebuii sa il urmez si euhee hee, e sa ai incredere in tine happy. Toate la timpul lor, nimic nu e intamplator.