| Marius22222222222 a întrebat:

Nu stiu exact daca sa o vad ca pe o problema. Daca de exemplu ma termin, dupa ce ma termin ramane in erectie inca vreo ora chiar daca nu mai fac nimic. Pareri?

Răspuns Câştigător
| AndreeaRoman2019 a răspuns:

Fiecare sa se uite la el în pantaloni... laughing)

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ce se intampla cu penisul tau este o problema pe care numi urologul o rezolva. Deci consulta de urgenta un mefic urolog.

| Dana1999 a răspuns:

Mergi la un urolog! Nu cred ca e normal.

| Niceguy2019 a răspuns:

Cum ai spus si tu poate fi o bucurie si pentru domnisoara. Incearca sa te abti si sa termini odata cu iubita ta(trebuie oricum sa va cunoasteti foarte bine pentru asta).Eu zic ca este ok erectia ta oricum..chiar daca termini, continua "alergarea" pentru satisfactia ei! Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Marius22222222222 explică (pentru Niceguy2019):

Ms de sfat Dar nu am iubita.

| Marius22222222222 explică (pentru Niceguy2019):

Nu am spus ca termin prea repede. Chiar daca as termina odata sau dupa ea, acea ora free oricum exista. Rezist destul de mult. Sfatu ala ar fi pentru acea domnisoara. In sensu sa ma lase sa mai alerg o ora pana imi revin

| Niceguy2019 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Nu ai pentru ce ....Incearca sa iti faci o iubita constanta si poate lucrurile vor intra pe fagasul lor normal si poate nu vei mai avea problema asta.

| AndreeaRoman2019 a răspuns:

Du-te la medic..nu cred că e prea ok.Dar poate să fie și o reacție normală pentru organismul tauhappy

| Marius22222222222 explică (pentru AndreeaRoman2019):

Sau bucurie pentru o fata. In sensu ca se mai poate bucura o ora in plus

| AndreeaRoman2019 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Pai vezilaughing

| Marius22222222222 explică (pentru AndreeaRoman2019):

Exact de asta am zis ca nu stiu daca sa vad ca pe o problema. Insa e cam aiurea la vedere. In sensu ca la o fata daca are chef nu se vede. La baieti. Trebuie sa ai grija la blugi sa zicem asa

| AndreeaRoman2019 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Lasă,le atragi pe fete mai mult

| Marius22222222222 explică (pentru AndreeaRoman2019):

Am patit odata. Dupa actu in sine a trebuit sa merg la magazin. Eram in blugi si mna. Se vedea oarecum. Se uita una care punea Marfa pe rafturi laughing

| Marius22222222222 explică (pentru AndreeaRoman2019):

Da. In momentu ala am inteles cum se simte o fata stiind ca se uita unu si altul dupa fundu eilaughing

| AndreeaRoman2019 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Fiecare sa se uite la el în pantaloni... laughing)