| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara!

Poți avea încredere în relațiile la distanță? Eu cu persoana respectiva ne cunoaștem de 2 ani pe Facebook și nu ne-am văzut deloc, și nu am vorbit deloc 6 zile și sa supărat pe mine că nu i-am răspuns la mesaje 6 zile, pai cum să-ți răspund dacă tu nu mi-ai scris, și tot ea se supără că proasta.

Ce parere aveți despre asta? Mulți de aici îmi zic să-mi caut o iubită din zona, gen din oraș de la noi.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu inca sunt surpinsa de cat poti sa fii de naiv, la varsta ta...
Toate lumea stie ca relatiile virtuale sunt de flirt, minciuna si pierdere de vreme, numai tu crezi ca este o relatie normala.

Iesi afara din casa baiete si mai lasa computerul si site-urile de socializare, daca vrei o fata reala!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți avea încredere în relațiile la distanță? Încredere că ce? În ce constă relația asta?

| SilentRain a răspuns:

Pierdere de vreme, in timp ce tu te îndrăgostești ăla/aia poate mai vorbește și cu alți 30
Rar iese ceva frumos din așa ceva

| Crackman a răspuns:

Pai locala ce internet,. Pierdere de timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara! Nu, deoarece unde nu este sex este cearta. Parerea mea e ca ai sub 18 ani si esti la inceput, cu vremea o sa privesti situatiile mai matur si vei intelege ca oamenii nu se vor schimba niciodata.

| Danny28 a răspuns:

În niciun fel de relație nu mai poți avea încredere. Iubirea numai există în ziua de azi.

| User14028 a răspuns:

Relațiile la distanță? Cea mai mare greșeală. Nu poti avea încredere într-o persoană de pe internet, nu știi ce se întâmplă în viața lor. Poate are relație. Te-ai gândit?
Nu ar trebui sa ai încredere în ele.
Cum să nu-i scrii mesaje timp de 6 zile?(as face la fel)
Vezi tu, și ea are dreptul să se supere. Trebuia sa îi dai mesaj, și dacă nu răspundea era vina ei. Oricum...
Seară frumoasăhappy