| Anna71 a întrebat:

Bună! Ce părere aveți despre relațiile la distanță?

Răspuns Câştigător
| LostForForever a răspuns:

Dacă ei doi se iubesc sincer și adevărat nu poate nimeni săi separă săi despartă orice ar fi.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu vor functiona si nu exista viitor impreuna.
Pana si cupluri casatorite, care au stat despartite ani buni, tot au ajuns la divort, fiindca distanta raceste relatiile, pana le rupe.
Cu cat sunt mai tineri cei implicatii in relatie, cu atat mai repede si mai usor se va rupe relatia.

| Mosotti a răspuns:

Am o parere proasta despre relatiile la distanta, o relatie presupune apropieri fizice, gesturi si altele, pe care nu le poti face pe net.

| relian a răspuns:

Daca va placeti si se vrea ceva serios de ambele parti si nu doara asa aventura, de ce nu.
E nitel mai greu, dar depinde si la ce distanta, ca de e pe acolo prin UE aia nu-i distanta, va puteti vedea usor.

Bine acum cu balamucu asta e mai greu, dar daca e o viata normala e destul de usor acolo in UE.

| Sofer a răspuns:

O părere buna. Ca dacă ai job in alta tara.

| Lioana a răspuns:

Relatiile la distanta nu se pot numi relatii.

| Ciprian09 a răspuns:

Toti 4 sunt fericiti.keep calm!

| PogChamp a răspuns:

Daca supravietuieste una la un milion e deja prea generos.
Cele care supravietuiesc distanta in general sunt mult mai adanci decat o simpla relatie sexuala.

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Din proprie experiența ți-o zic ca sunt sortite eșecului. Eu de fel sunt o fire optimista și visătoare. Sunt zodia Săgetător ca sa înțelegi pe scurt.
A durat o lună maxim relație la distanță și amândoi ne-am despărțit.
Sunt cazuri când persoanele Se plac cu adevărat și se pot sa aibă o relație la distanță. Dar pentru o perioada.

| florinalyn a răspuns:

Hey.buna e cam greu sa stii ca de obicei nu prea tin pentru o lunga perioada de timp exceptie facand cele de familie gen sot..sotie copil care unul dintre ei lucreaza recomandat maxim 5.6 luni cu cat se prelungeste perioada cu atat scade interesul pentru celalalt partener.
Mult succes

| Anna71 explică (pentru florinalyn):

Mulțumesc mult!