| Iskisk a întrebat:

Bună. Ce parere aveti despre relațiile la distanta? Eu am o relatie asa de un an.

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Functioneaza destul de greu.
Adică nu reușiți să petreceți timp impreuna, sa va cunoasteti suficient de bine si riscati ca o data ce va "luati " sa realizati ca nu va potriviti.

Dacă vrei totusi sa ai o astfel de relație indicat ar fi, ca până va mutați unul langa altul sa va întâlniți frecvent si va cunoasteti mai bine până sa concretizat totul.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu o inseli daca sunteti in judete diferite, cu atat mai mult in tari diferite:
https://getyarn.io/yarn-clip/aea9be47-e55c-44d9-91f6-e9099d19e4db

| RobertMoon a răspuns:

Relațiile la distanță sunt nașpa, daca doar vorbești la telefon cu persoana aia, aia nu se poate numi relație.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă există sinceritate și seriozitate nu contează distanța. Căci cine vrea azi are posibilitatea datorită tehnologiei să te înșele chiar de față cu tine, cu ajutorul telefonului.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Tu ești acolo ia la altul in brațe asta e realitatea

| geoconda a răspuns:

Si cum merge?

| geoconda a răspuns:

Nu!

| vasile2222 a răspuns:

Foarte buna.
Va vedeti din cand in cand?

| Fabianaa a răspuns:

Atâta timp cât persoana e cea potrivita nu as fi împotriva unei astfel de relații.

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Daca aveti peste 18 ani amandoi atunci faceți cumva sa va mutați impreună.