| DhannyCa a întrebat:

Buna seara, sambata trecuta am fost cu un prieten la pizerie, a venit prietena lui cu inca 2 fete, pe care le cunosteam din mare pana acum..si vedeam ca una se da la mine asadar si eu la fel, azi vineri ne-am intalnit iar, ea a disparut eu am mers dupa ea si am stat de la 10 pana la 3 doar noi doi singuri. Normal ne-am sarutat, am vorbit am incercat sa facem sex dar nu a vrut deci nu am mai continuat cu subiectu asta. Faza e ca aceasta are prieten de un an cu care cica nu se intelege prea bine, si ar vrea sa il lase pentru mine, dar eu nu vreau sa fiu cu ea, asta era doar asa "aventura de o noapte". Nu stiu cum sa ii spun delicat ca nu vreau nimic de la ea, i-am spus deja ca as umbla cu ea doar ca ma tem ca va face si cu mine la fel...s-a vazut pe ea ca i-a parut rau ca sia inselat prietenul..deci cum sa-i spun ca nu vreau nimic serios?

Răspuns Câştigător
| Alexa_Larisa_1997 a răspuns:

Pai intai de toate incearca sa o faci pe ea sa inteleaga ce vrea si dupa zii cat mai delicat ce crezi,, ca ar fi mai bine pentru ea,, astfel incat sa nu creada ca are defecte si ca din aceasta cauza nu o placi

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu sunteți deloc serioși, amândoi. Spune-i că nu vrei o relație cu ea pentru că este ușuratică, ăsta este adevărul.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, ii poti spune direct si la subiect, ca totusi ai vrea o relatie serioasa cu ea, dar fica asta ca poate face si cu tine cum a facut cu acel baiat se poate repeta. Ia pune-i intrebarea directa: Daca te-as duce acum la primarie sa-ti schimb numele, ce-ai zice? Ia vezi, ce reactie are si ce raspuns iti va da? Numai asa poti vedea ce fel de fata este.

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Doar spune-i sunt sigura ca va intelege mai ales daca ii pare rau ca si-a inselat iubitul

| izabela202020 a răspuns:

In primul rand spune-i cat mai repede nu lasa să treaca timpul pentru ca aceasta îsi va face sperante iar apoi îi va fi mult mai greu sa treaca peste. Spune-i direct adevarul doare dar este mai bun decat minciuna