| ravendem a întrebat:

Buna seara.
Sunt într-o dilemă foarte mare am o relatie cu o fata de câteva luni, la inceput mi s-a parut o persoana foarte deschisa zambareata etc deci cumva exteriorul
Ne-am petrecut sărbătorile impreuna imi cunoaște părinții eu ii cunosc părinții frații toate bune si frumoase.
Problema este ca o simt foarte des conectată la o altă lume mereu se gândește la fostul iubit, mereu compara totul cu vechea relatie pana si sexul il compara cu vechea relatie mereu ii spun sa nu mai vorbească despre asa ceva ca nu trăiește cu vechea relatie si ca nu ar trebui sa o aduca in discutie pentru ca este stînjenitor atunci faceam asa si asa etc. Nu stiu ce sa cred daca ma iubeste ori nu. Se vede pe ea ca suferă foarte mult dupa fostul iubit si cred ca pentru mine nu are nici un sentiment ci doar sunt un pamsament pentru rănile ei atat! Imi spune ca nu are dorința de sex asa mare are libidoul scazut sau poate ca nu este atrasă de mine si ii place doar cum ma comport cu ea si senzatia aia ca are pe cineva!
Tare încurcată este problema. Ceva sfaturi?

Precizez ca eu o iubesc foarte mult si fii foarte doborât daca ar fi sa ma despart de ea

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

'…fii foarte doborat daca ar fi sa ma despart de ea',
Dar este mai bine sa fii cu cineva care te face sa te simti singur? thinking
Din ce ai spus tu, reiese clar ca fata nu te iubeste, te vede doar ca pe un 'pansament' si ocazional un vibrator.
Ai o discutie deschisa cu ea, despre ce simte, isi doreste…ce simti tu.

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Atunci stai sa fii luat de prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti pe post de " ah, ma simt singura hai sa ies cu primul prost care imi iese in cale" baietas. Nimic mai mult. Nu e normal sa pomenesti niciodata pe ex intr-o relatie dar ea vad ca te compara chiar la orice. Fugi de ea, cat mai poti. Cauta una normala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, acum am citit ultimele 2 randuri. Rectific. Ramai cu ea. Va meritati. Praf si pulbere, vai de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fara minte, si fara respect de sine, si fara demnitate? Trist.Clar ca tipa te vede ca noua ei jucarie, buna de aruncat oricand. Exact asa si esti:fara pic de minte.

| Robi673547 a răspuns:

Fa doar sex cu ea si atat. Ea traieste in trecut si tu nu poti sa pui suflet in asa ceva.