| Viorica1949 a întrebat:

Buna Seara! Sunt Noua pe acest sait si am vazut ca toata lumea pune intrebari, am si eu o intrebare care ma framanta de cateva saptamani!
Acum o luna colegul nepotului meu (in varsta de 19 ani) a venit pe la noi si eram numai eu(62 de ani), am inceput sa vorbesc cu el.Si nu stiu de ce am avut o tentatie fata de acel baiat! M-am apropiat de el sa il pup si nu a refuzat, dupa care (cu toate ca imi este foarte rusine) am inceput sa fac dragoste cu el! Problema este ca de atunci ma gandesc mereu la acel lucru! Ma simt mai rau ca o adolescenta! De atunci a mai venit pe la noi, a incercat sa se apropie de mine dar l-am refuzat! Nu am spus asta nimanui! Vreau sa aflu parerile voastre! Si ce pot sa fac! Nu ma gandeam niciodata ca o sa ajung in aceasta postura fiind si profesoara! Va rog nu ma criticati!

Răspuns Câştigător
| brunetzelu a răspuns:

Buna seara.Banuiesc ca v.ati atasat emotional de acel baiat dupa ce ati facut dragoste si de aceea va ganditi la acel lucru sau poate va framanta doar gandul ca ce ati facut nu a fost tocmai bine, nu a fost un exemplu pe care orice profesoara/profesor trebuie sa.l dea elevilor sai.Nu va judec, dar parerea mea este ca ati procedat bine cand l.ati refuzat a doua oara deoarece el este tanar si poate trece foarte usor peste asta.Cred ca nu ar trebui sa va mai ganditi la asta, pur si simplu s.a intamplat si mergeti mai departe.Asa cred ca este mai bine pentru amandoi.

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Rock'n rolla!

| Narcis2007 a răspuns:

Oare ce baiat intreg la cap sar culca cu o femeie de 62 de ani...

Răspuns utilizator avertizat
| Maria123 a răspuns:

Doamna profesoara eu nu va critic.Dar de crezut, cam greu sa va cred in lumea asta.Stiti ca si fetele tinere au probleme in a-si gasi parteneri pentru ca sunt toti foarte pretentiosi.Asa ca e cam imposibil sa accepte un tanar de 19 ani sa faca sex cu o doamna de 62. Daca l-ati fi platit, v-as fi crezut.Ca multi si multe s-ar si prostitua pentru bani.Ce sa mai zic, buna poveste, se pare ca prinde la public. laughing

| florg78 a răspuns:

Desi nu sunt adeptul unor astfel de relati(diferenta exagerat de mare de varsta),nu-i nimic ilegal (tipul e major), banuiesc ca nu lati santajat, daca exista dorinta de ambele parti si nu afecteaza pe nimeni altcineva e ok. ideea ar fi sa stati de vorba sincer si sa clarificati situatia.

| Brandusha16 a răspuns:

Si vrei sa te cred?raised eyebrows

| alinaiiiioana a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ca a fost o greseala... spune-i si sotului tau adevarul(daca ai) si zii ca a fost o greseala.incearca sati reconsolidezi relatia cu sotul tau iar daca nu gasesteti pe altcinevawinking

| ChAnGe32 a răspuns:

Omg :O:O:O
fara suparare dar mie imi este scarba de astfel de specimene :-J
in primul rand matale dar si el cum draq ati putut face asa ceva.
inteleg ca la 62 ani ai lipsa de p**a dar nici chiar asa laughing
iar lui nu i-a fost scarba sa f**a o femeia care are cam varsta bunici sale :&

sti ce draga viorica eu, nu te critic dar in locul tau...mi-as da foc happy

| bloo_8714 a răspuns:

Stai asa ce dracu cauta colegu' nepotului dvs la dvs acasa?straight face si erati singura adica... laughingrolling on the floor funny

| Maddalinapunct a răspuns:

Ca du-te amu! sigur ai 62 de anihee hee cica profesoaralaughing pote in pensielaughing

| youaremyecstasy a răspuns:

Gooooo girl!laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat ca ti-ai facut mai multe conturi si ai postat numai povesti tampite,idioate,retardate cel mai probabil te plictisesti crunt, ai o viata de c***t, consideri ca asta e o sursa de amuzament si stai sa inventezi asemenea idiotenii atunci esti fara indoiala un mare ratat imi provoci scarba ia uite am gasit si o poza cu tine
http://i56.photobucket.com/albums/g200/aarabelle/UglyNerd.jpg te recunosti?