| Nikkusor a întrebat:

Sunt trist si nu am cu cine sa vorbesc... As vrea daca se poate sa ma ajutati cu un sfat. Trec printr-o despartire... Dupa 2 ani de relatie in care am facut tot cea mi-a stat in putinta sa fie bine... Ii acordam atentie... O rasfatam... O tratam ca pe o printesa... Acum ma lasat... Pentru fostul. Totul parea ok... Pana in clipa in care l-a vazut pe fostul cu o fata... Si sa nascut inauntrul ei un sentiment de gelozie... Ne mutasem impreuna... Ne facusem planuri de viitor... Chiar aveam de gand sa o ia de sotie... Si acum totul sa naruit... Nu mai este nimic... Ce sa fac? Imi este foarte greu... Ea vrea sa ne impacam... Dar i-am spus sa se gandeasca bn daca vrea asta ca sa nu se mai intample in viitor asa... Nu mi-a dat nici un raspuns cand i-am pus intrebarea asta... I-am lasat si timp sa se gandeasca... Ce sa fac? Ma simt singur... Ajutati-ma va rog...

11 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Same here, o sa fie o perioada lunga și zbuciumată pentru sufletul tău. Și eu trec printr-o despărţire când speram în sfârșit să nu mai dau de una și am sperat ca wow el e alesul dar se pare ca nu. Acum sa îţi spun sincer deși o iubești ok, îi mai poti acorda o șansă dar oare tu o sa fi ca pana sa te părăsească? Ea o sa mai fie? Garantat ruptura s-a petrecut intre voi și e nevoie de foarte multa dorinta ca sa se repare ceea ce deja s-a stricat. Trebuie sa fi puternic și să te gândești că dacă ea nu a știut să te aprecieze cu siguranta o va face alta. Asta e viata. dacă ai nevoie sa vorbești cu cineva ma poti cautahappy

| DenisaMetal a răspuns:

Odata ce te-a inselat, o sa faca inca o data! Fii puternic ia-ti inima in dintii si inarmeaza-te cu rabdare! fa-ti activitatii frumoase si nu te vei simti singur!

| RAY a răspuns:

O data ce te-a inselat mai poti avea incredere in ea? eu unu nu as mai avea incredere in asemenea persoana, ai gresit cand iai facut pe plac, s-a jucat cu tine in continuare o face daca esti bolovan si accepti de ce sa nu se joace, gandeste rational, alege un drum chiar daca isi va vi greu macar ai invatat ceva asta e important, data viitoare numai crede in femeii ca toate sunt ipocrite

| Cosmiinna a răspuns (pentru RAY):

La fel pot spune și eu despre voi bărbații laughing eu una nu ma consider ca celelalte, fiecare om e special în felul lui. Nu trebuie sa ne bagi pe toate în aceeași oală. Greșești gândind asa

| Scintilla a răspuns (pentru RAY):

Ce urat gandesti despre femei, le-ai incercat tu pe toate de afirmi ca toate's ipocrite?

| RAY a răspuns (pentru Scintilla):

Cand o sa vad altceva o sa cred altceva

| Xpressurself a răspuns:

Ai sansa sa intelegi ca totul este o iluzie, adica tu traiesti intr-o iluzie. Un barbat care le-o pune bine inseamna mai mult decat unul care le rasfata. Pentru ca deja au un tatic care le-o crescut si le-o rasfatat si stiu ca gasesc ca tine pe toate gardurile. De asta celalalt este mai valoros. Cauta afrodisiace naturale ca branca ursului (3 grame de pulbere cu 3-4 ore inainte sa faci sex), horny goat weed, vin fiert cu scortisoara, macca. nu-ti trebuie toate. una sau doau sunt suficiente. incearca-le si vezi care ti se potriveste mai bine. in plus iti recomand sa mergi la sala de 3 ori pe saptamana. atat, nu mai mult. insa fa cardio o jumate de ora si trage putin de fiare sa te tonifici. nu este nevoie sa faci performante, este nevoie sa fii in forma.
daca mai ai sansa sa fii cu ea si sa te culci cu ea fii sigur ca ai la indemana o pilula de levitra. foloseste una pe luna, maxim, atunci cand vezi ca vrea ea cel mai mult si tu nu te simti confident sau dimpotriva. este mai bine sa o satisfaci bine de tot atunci cand vrea cel mai mult. plantele se iau in general una dintre ele cu cateva ore inainte de sex (incearca una, doua si trei lingurite pe rand si vezi cat este suficient pentru tine, nu lua singur ca sa te masturbezi, este contraindicat, doar cu o fata. poti sa-i spui insa doar dupa ce o satisfaci de cateva ori, nu de la inceput), nu trebuie sa le iei in fiecare zi.
bafta si nu uita ca e plin de femei pe-afara. nu dispera, pleaca una gasesti alta. numai sa ai incredere intine

| Xpressurself a răspuns:

Nu fuma!

| Cosmiinna a răspuns (pentru Xpressurself):

Wtf? E tânăr, nu are nevoie de pastile. Scuza-ma dar cati ani ai? Dacă de la vârsta asta bagi porcarii în tine doar ca sa le-o tragi bine unor tipe e grav! Doamne ce gândire puteti avea.

| Xpressurself a răspuns (pentru Cosmiinna):

Sunt plante naturale macinate. doar ata si ii ajuta pe cei demoralizati sa isi revina. in plus il sfatuiam sa mearga sa faca miscare.
iar cat de bine vreau sa i-o pun eu la una e o problema a ta personala trezita in imaginatia ta.
dar daca te mai informezi si esti capabila de o discutie inainte de a acuza vei descoperi si lucruri pe care nu le cunosti.
si nu in ultimul rand el a cerut un sfat, primeste mai multe si alege ce e mai bine pentru el.

| qMoonShine a răspuns:

Eu zic că dacă te-a lăsat pentru ALT BĂRBAT să nu cumva să te împaci cu eahappy Pur și simplu nu te mai gândi la ea și focusează-te pe alte lucruri,ca de exemplu cariera sau nu știu,găsește-ți niște prieteni buni cu care să îți petreci timpul(în caz că nu ai) și care te fac să o uiți. Dacă nu,să fi singur are multe plusurihappy Poți sta să meditezi la anumite lucruri, chiar și plimbările singur prin natură te ajutăhappy Eu zic să o lași, la un moment dat o să găsești o fată mai bună care nu te-ar lăsa pentru nimic în lumehappy Screw her, nu merită atâta bătaie de cap. Timpul vindecă orice, dă-i timpului timpbig grin Baftă