| Biapop1030 a întrebat:

Buna seara TPU am nevoie de parerea voastră nu stiu cum sa fac azi m-am văzut cu prietenul meu după ce a venit de la lucru si m-am uitat si eu pe telefonul lui si am vrut sa intru pe internet si el a rămas pe o pagina de filme porno... e a 2 oară că vad asta prima data a fost când ne-am cunoscut la inceputul relatiei dar atunci Nu a fost nimic intim între noi si nu am zis nimic dar de data asta parcă ma deranjează stiind ca noi facem dragoste in fiecare weekend si ii fac toate poftele sa zicem asa. întrebarea e ce sa fac acuma? Is confuză mi-e frică mi-e rusine sa-i zic ca de ce se uită poate e si normal in general la bărbați? (Are 24 de ani eu 18)multumesc frumos de ajutor

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ce cautai in telefonul lui? TU NU AI NICI UN DREPT ASUPRA INTIMITATII TELEFONULUI SAU CLAR? DOAR PENTRU CA ESTI IUBITA LUI NU ITI OFERA ACEST DREPT! faptul ca se uita la filme porno NU este problema ta, lasa-l in pace NU ai nici un drept sa ii ceri socoteala HALELE MAICA SFANTA CHEMATI POLITIA

| Emilian65 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat, cu ce te incomodeaza ca el se uita la filme porno?

| Doub a răspuns:

Îţi recomand o carte de gramatică.
Să fie editura "Corint".

| Salontanul a răspuns (pentru Doub):

Ti-am dat un "folositor". Vroiam sa-ti dau si un "amuzant" si un "inteligent" dar nu pot da trei calificative. E interesant ca vad mai putine reactii de acest fel la tineri, ceea ce ma intristeaza.

| Doub a răspuns (pentru Salontanul):

Mulţumesc.laughing

| Oana92 a răspuns:

Probabil simte nevoie sa faca sex mai des. Sau poate pur si simplu a vrut sa se uite la un film porno pentru ca era excitat si tu nu erai in preajma. Atata timp cat nu te ignora pe tine pentru a viziona filme porno nu vad unde e problema.

Si daca te deranjeaza acest lucru foarte tare ....intreaba-l daca e ceva ce isi doreste sau ce il nemultumeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing o data la saptamana. TE porti de parca ati faceti-o de 10 ori pe zi. Sunt cupluri care se uita impreuna la filme porno, ce face el nu e mare branza

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce părere ai despre tipă(user) : troll or nah?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa zic, poti jura ca e una de 15 ani si fanatica religioasa laughing. numai astia vad ceva "rau" filmele pentru adulti. daca ar stii ea de cate ori se uita ala, cred ca ar face spume laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este păcat măi, doar a înșelat-o cu.....filmele porno.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zici tu in gluma dar sunt multi care cred serios asta

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Eu zic sa te desparti de el. Cum a putu sa te insele cu filmul porno? Adica e mai bun filmul ca tine? Sunt sigur ca o sa fie mult mai fericit fara tine, doar cu filmele lui. Get a life happy

| Biapop1030 explică:

Multumesc frumos de ajutor iar pentru Endoryus wekendul dorm la el si facem dragoste cat are el nevoie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Biapop1030):

Mai fatuca, poti sa ii faci sex oral 3 ore sambata si 5 duminica. Luni daca are chef de sex, tot se va uita la filme porno ( daca nu faceti sex ) degeaba faceti de toate cu o zi inainte.

| Biapop1030 explică:

Nu ştiu am zis" parcă mă deranjează " încă Nu am avut problema asta ..si de aia nu stiam ce să fac.Dar acuma mi-a explicat care era problema si am înțeles si nu mă mai deranjeazăhappy