| Cosminel1192 a întrebat:

Buna seara TPU. Am si eu o intrebare pentru fete.

Daca ar veni la voi un baiat cu nasul putin maricel, dar oarecum dragut la fata, nici frumos dar nici urat, i-ati acorda atentie? ( stiind ca vrea sa va țcunoascaț mai bine )

FUNDA

10 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Ce treaba as avea cu nasul?
Daca-mi place de el, fizic, caracter ar avea toata atentia mea.De ce m-ar interesa anumite defecte care poate fac oamenii sa faca glume?

| aurora50scumpika a răspuns:

Pai nu cred ca ma uit mai intai la nasul unui baiat, ma uit in general cum arata si in plus conteaza si comportamentul, cel putin pentru mine.

| NnDWtf a răspuns:

Am auzit ca cine are nasu mare are si penisul mare.

| Titanos a răspuns (pentru NnDWtf):

Eu stiam invers laughing

| Karlitta a răspuns:

Daca are maricel ceea ce conteaza e ok...stii la ce ma refer, nu?

| VreauMiere a răspuns (pentru Karlitta):

Te referi la...

| Karlitta a răspuns (pentru VreauMiere):

Oare?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Michelle01 a răspuns:

Depinde de caracterul sau si de felul cum ma abordeaza.Nu aspectul fizic este important, ci felul de a vorbi, de a te comporta.

| IsabelleMonique a răspuns:

Daaaaaaaa cei mai buni sunt tipii cu nasul maricel sunt doriti de fetewinking serios.