| AlexRadu737374 a întrebat:

Buna seara TPU. Dupa ce am ejaculat in palma m-am sters foarte bine cu un prosop, iar dupa aproximativ jumatate de ora i-am introdus degetul mijlociu in vagin pentru cateva secunde sunt sanse ca ea sa ramana insarcinata? Stiu ca suna amuzant si ciudat dar ea este foarte speriata

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu sunt sanse.
In plus, intr-o jumatate de ora, in mediu extern, nu-ti supravietuieste nici un spermatozoid!

| Violleta2022 a răspuns:

S-a inventata apa si sapunul, spala-te pe maini, ca risti sa-i produci fetei o infectie vaginala de toata furmusetea, fiindca sarcina nu se produce cu degetul, ci cu un penis.
Asta se invata la ora de biologie, in clasa a VII-a.

| Paul754880338 a răspuns:

Mai mari sanse ar fi sa ramana prosopul insarcinat, nu?!

| BabaOarba a răspuns:

Nicio sansa. Nu supravietuieste nimic in mediu uscat atata timp, nu mai e viabil niciun spermatozoid. Daca ar fi asa potenti, toata lumea ar fi insarcinata...

Pe de alta parte, igiena impune sa te speli pe maini de fiecare data dupa astfel de peripetii, asa cum (sper) te speli pe maini si de fiecare data cand folosesti toaleta...

| armand69 a răspuns:

Ejaculeaza in gura si inghite. poate asa nu mai pui intrebari cretine

| covridong a răspuns:

Buna seara AlexRadu73774
Daca aveai unghii si ti-a ramas sub unghii, posibil
Ca atunci cand plantezi o samanta in pamant cu unghia
Daca viitoare cand ejaculezi in palma, dupa ce te stergi bine cu prosopul si pielea e uscata, recomand sa si lingi fiindca saliva ''omoara'' ramasitele posibil ramase prin derma (piele), liniile adanci din palma.
O seara buna
Daca te-a ajutat raspunsul meu il poti aprecia cu o funda!

| ToX1c a răspuns:

Teoretic nu, dar era mai bine daca te spalai pe maini cu apa happy

| Eduard00zz a răspuns:

Salut Alex, ce ai facut nu este foarte bine pentru ca o fata nu trebuie penetrata cu degetele, este foarte periculos si pentru tine si pentru partener ta! De acum in colo iti sugerez sa bagi toata mana si eventual si piciorul. Sper ca te-am ajutat pupici

| ReginaTPU a răspuns:

Nu prea sunt sanse, insa cel mai bine era daca te spalai cu apa si sapun.