| ShadowLoleris a întrebat:

Bună seara TpU!
Îmi place de o fată de când a început anul școlar.
Eu caut pe net tot felul de informații despre fete! happy
Problema este că nu-mi vine ABSOLUT NIMIC ce să-i spun ca să o abordez, și, bineînțeles, să reușesc.
Dați-mi exemple, cu ce să încep.
MULȚUMESC MULT DE TOT!

2 răspunsuri:
| MariaEcaterina99Y a răspuns:

In primul rând, fără disperare. Fetele fug de baietii puțin cam. disperați. ‘)) Poți sa o intrebi.ce face prima data. după aceea ce a făcut pe acasa, cum și-a petrecut weekend-ul etc. Vorbește normal, iar dacă nu știi ce sa-i zici, formulează-ți câteva intrebari de acasa. după ce vei pune prima intrebare vei vedea ca toată acea "tăcere" e ca și rezolvată. ‘)) Bafta cu fata.