| Sandor12921 a întrebat:

Buna seara TPU, imi place mult de o fata de culoare, ea are 20 de ani, studenta la Facultatea de Medicina de la mine din oras, am vorbit ceva timp pana acum, dar inca nu am iesit impreuna, voi ce parere aveti? Poate fi o relatie stabila? Ar trebui sa imi fac griji de felul in care poate decurge o asemenea relatie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca ai putea incerca sa intri intr-o relatie cel putin si doar de prietenie cu fata respectiva chiar daca ea este de alta rasa. In functie de cum va evolua relatia si daca pe parcurs veti ajumge la constatarea ca exista sau nu compatibilitate intre voi, s-ar putea de ce nu, ca totul sa fi fost o simpla aventura, sau sa devina o relatie definitiva. Succes!

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Sa speram ca nu o agata un arab chiar acum.

| minrest a răspuns:

Da, poate sa iasa o relatie durabila, aici in tara nu o sa ai probleme daca e negresa, aa daca ar fi fost tiganca, era altceva.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poate fi dar sa fii si super dotat ca acei conationali ai ei asa sunt.

| Sandor12921 explică (pentru MihaiNicu23):

laughing) Imi curg lacrimile de ras Fratello laughing)))))))